SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa podłogowa A By Arturo Alvarez Africa Zobacz większe

Lampa podłogowa A By Arturo Alvarez Africa

KOD: 250sdAF03

ID: 112997

Rodzaj lampyLampa podłogowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantArturo Álvarez
ProducentA By Arturo Alvarez
Kraj pochodzeniaHiszpania

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
A By Arturo Alvarez Africa

Lampa podłogowa LED ze stali nierdzewnej

Projektant: Arturo Álvarez
Rodzaj: Lampa podłogowa
Kod produktu: AF03

Opis

Afryka to bujna lampa podłogowa o imponującej wysokości i rzeźbiarskiej objętości. Jej jędrna i gładka powłoka, wykonana z malowanej siatki ze stali nierdzewnej, pozwala na ucieczkę światła wznoszącego się jak wiązka, aż do stożkowej struktury, rozszerzając się całkowicie u góry. Smukła prezencja, wzmocniona pionowymi liniami, które ją przedzierają.

Charakterystyka techniczna

(UE)

Źródło światła:

230V - 50Hz: E27 LED - Max. 3x12 W

120V - 60Hz: E26 (lub GU24) LED - Max. 3x12 W

Sprawność energetyczna:

od A+ do E

(USA i CA)

120V - 60Hz: E26 LED- Max. 3x12 W

Kolory:

Biały (BL), beżowy (BE), szary (G), ciemnoszary (T) lub kolor niestandardowy.

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa podłogowa A By Arturo Alvarez Africa

Lampa podłogowa A By Arturo Alvarez Africa

Afryka to bujna lampa podłogowa o imponującej wysokości i rzeźbiarskiej objętości. Jej jędrna i gładka powłoka, wykonana z malowanej siatki ze stali nierdzewnej, pozwala na ucieczkę światła wznoszącego się jak wiązka, aż do stożkowej struktury, rozszerzając się całkowicie u góry. Smukła prezencja, wzmocniona pionowymi liniami, które ją przedzierają. Charakterystyka techniczna (UE) Źródło światła: 230V - 50Hz: E27 LED - Max. 3x12 W 120V - 60Hz: E26 (lub GU24) LED - Max. 3x12 W Sprawność energetyczna: od A+ do E (USA i CA) 120V - 60Hz: E26 LED- Max. 3x12 W Kolory: Biały (BL), beżowy (BE), szary (G), ciemnoszary (T) lub kolor niestandardowy.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek