SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa ścienna A By Arturo Alvarez Blum Zobacz większe

Lampa ścienna A By Arturo Alvarez Blum

KOD: 250sdBL06

ID: 107149

Rodzaj lampyLampa ścienna
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantArturo Álvarez
ProducentA By Arturo Alvarez
Kraj pochodzeniaHiszpania

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
A By Arturo Alvarez Blum

Kinkiet LED ze stali nierdzewnej

Projektant: Arturo Álvarez
Rodzaj: Lampa ścienna
Kod produktu: BL06

Opis

Arturo Álvarez wprowadza stalową nitkę do swojego repertuaru materiałowego z lampą ścienną Blum . Uwikłania go w kółko, tworzy kule, które później dołącza eteryczny, niemal przezroczyste, tomy; zapewniając projekt subtelnego piękna. Jej białe wykończenie zwiększa delikatność kawałku generowanego z zimnego materiału, takiego jak stal, który teraz wydaje się kwitnąć pełne życia. 
 
Charakterystyka techniczna
(UE)
Żródło:
230V - 50Hz: E27 LED Vintage - Max. 1x12 W
230V - 50Hz: E27 LED Standard - Max. 1x12 W
120V - 60Hz: E26 LED-Max. 1x12 W
Efektywność energetyczna:
od A++ do E

(US & CA)
120V - 60Hz: E26 LED-Max. 1x12 W

Kolor:
Biały (B)

Tagi

przez arturo alvarez, Blum, Oświetlenie wewnętrzne, Kinkiety, lampa ścienna, Kinkiety w stylu współczesnym, Kinkiety ze stali nierdzewnej, Metalowe kinkiety, Pośrednie światło kinkiety, Kinkiety LED

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa ścienna A By Arturo Alvarez Blum

Lampa ścienna A By Arturo Alvarez Blum

Arturo Álvarez wprowadza stalową nitkę do swojego repertuaru materiałowego z lampą ścienną Blum . Uwikłania go w kółko, tworzy kule, które później dołącza eteryczny, niemal przezroczyste, wielkości: dostarczenie projektu subtelnym pięknem. Jej białe wykończenie zwiększa delikatność kawałku generowanego z zimnego materiału, takiego jak stal, który teraz wydaje się kwitnąć pełne życia. Charakterystyką Największa 1x12 W 230V - 50Hz: E27 LED Standard - Max. 1x12 W 120V - 60Hz: E26 LED- Max. 1x12 W Sprawność energetyczna: od A++ do E (USA i CA) 120V - 60Hz: E26 LED- Max. 1x12 W Kolor: Biały (B)

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek