STUDIOPEPE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

STUDIOPEPE

Produkty projektanta: Studiopepe

STUDIOPEPE to studio projektowe założone w Mediolanie w 2006 roku. Przyjmujemy wizjonerskie i multidyscyplinarne podejście do projektowania wnętrz, stylizacji, scenografii, doradztwa stylistycznego i prognozowania trendów. Arianna Lelli Mami i Chiara Di Pinto, założycielki i dyrektorki artystyczne Studiopepe, są absolwentami Politechniki w Mediolanie.
Wychodząc od solidnego doświadczenia w projektowaniu wnętrz i silnej wartości emocjonalnej naszych badań nad eklektycznym designem, Studiopepe realizowało projekty stylizacyjne i ikonograficzne koncepcje fotograficzne dla największych międzynarodowych magazynów.
Dla każdego klienta Studiopepe opracowuje skrojone na miarę podejście oparte na obserwacji, analizie i intuicji, dbając o każdy aspekt projektu: od opracowania wizerunku po doradztwo w zakresie koncepcji i katalogu, styl i projekt salonów, instalacje na miejscu -konkretne i projektowe wydarzenia.
„Nasza filozofia opiera się na konceptualnym podejściu inspirowanym nieoczekiwanym oraz na rozległym tle ikonograficznym i wizjonerskim, co daje jedyne w swoim rodzaju rezultaty. Nasza dbałość o szczegóły i emocje, które mogą generować w ludziach, są podstawą naszych projektów. "
Arianna Lelli Mami i Chiara Di Pinto: współzałożyciele

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek