SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa stołowa Tooy Nastro Zobacz większe

Lampa stołowa Tooy Nastro

KOD: 250sd563.32

ID: 114912

Rok produkcji2021
Rodzaj lampyLampa stołowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantStudiopepe
ProducentTooy
Kraj pochodzeniaWłochy
CenaCena od 649.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Tooy Nastro

Lampa stołowa LED

Projektant: Studiopepe
Rodzaj: Lampa stołowa
Rok produkcji: 2021
Kod produktu: 563.32

Dane techniczne

szer. 47 wys. 42 gł. 22 mm / szer. 18,5” wys. 16,5” gł. 8,7”

Opis

NASTRO to lampa stołowa o konstrukcji wykonanej z profilu aluminiowego malowanego proszkiem epoksydowym i szczotkowanego mosiądzu lub metalowego cylindra.

Właściwości techniczne
120V /Oświetlenie 240V
Zintegrowana dioda LED
Moc: 6W
Lumeny:650lm
Ściemnianie: ściemnianie na pokładzie
Temperatura barwowa: 2700K

Dodatkowe Notatki
Liniowy LED, ściemniacz dotykowy

Wykończenie
C2 Czarny matowy, C22 Beżowy, C23 Skorupa jajka, C24 Gołębi szary, C25 Terakota, C26 Zielonkawo-szary, C41 Szczotkowany mosiądz (nie dla struktury)

NASTRO to nowa kolekcja zaprojektowana przez Studiopepe dla TOOY. Wykonane we Włoszech przy użyciu tradycyjnych technik i wiedzy. NASTRO czerpie inspirację z dogłębnego odkrycia momentu, w którym materiały spotykają się (lub łączą) ze sobą, tworząc kontrast między czystością metali, momentem połączenia. Studiopepe chciał połączyć elastyczny i giętki element, taki jak wstążka („Nastro” po włosku) z bardziej stabilnym i stałym elementem, takim jak cenna waga, i odrzucił nową paletę materiałów i kolorów.

Studiopepe

Studiopepe - zdjęcie projektantaSTUDIOPEPE to studio projektowe założone w Mediolanie w 2006 roku. Przyjmujemy wizjonerskie i multidyscyplinarne podejście do projektowania wnętrz, stylizacji, scenografii, doradztwa stylistycznego i prognozowania trendów. Arianna Lelli Mami i Chiara Di Pinto, założycielki i dyrektorki artystyczne Studiopepe, są absolwentami Politechniki w Mediolanie.
Zaczynając od solidnego doświadczenia w projektowaniu wnętrz i silnej wartości emocjonalnej naszych badań nad eklektycznym designem, Studiopepe przeprowadziło projekty stylizacyjne i koncepcje zdjęć ikonograficznych dla największych międzynarodowych magazynów.
Dla każdego klienta Studiopepe opracowuje podejście szyte na miarę w oparciu o obserwację, analizę i intuicję, dbając o każdy aspekt projektu: od opracowania wizerunku po doradztwo w zakresie koncepcji i stylu katalogowego oraz projektowanie salonów wystawowych, instalacji site-specific i wydarzeń projektowych.
„Nasza filozofia opiera się na podejściu koncepcyjnym inspirowanym nieoczekiwanym oraz na rozległym tle ikonograficznym i wizjonerskim, przynoszącym rezultaty które są jedyne w swoim rodzaju. Nasza dbałość o szczegóły i emocje, które mogą generować w ludziach, są podstawą naszych projektów."
Arianna Lelli Mami i Chiara Di Pinto: współzałożyciele

Tagi

Zabawka, Studiopepe, Nastro, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy stołowe, lampa stołowa, Lampy stołowe w stylu współczesnym, Aluminiowe lampy stołowe, Metalowe lampy stołowe, Lampy stołowe mosiężne, Lampy stołowe z oświetleniem pośrednim, Lampy stołowe LED, Lampy stołowe ze ściemniaczem

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa stołowa Tooy Nastro

Lampa stołowa Tooy Nastro

NASTRO to lampa stołowa o konstrukcji wykonanej z profilu aluminiowego malowanego proszkiem epoksydowym i szczotkowanego mosiężnego lub metalowego cylindra. Cechy techniczne Podświetlenie 120V/240V Zintegrowana dioda LED Moc: 6 watów Lumeny: 650 lm Ściemnianie: ściemnianie na płycie Temperatura barwowa: 2700K Dodatkowe uwagi Linear LED, ściemniacz dotykowy Wykończenia C2 Matowa czerń, C22 Beige, C23 Eggshell, C24 Dove grey, C25 Terakota, C26 Zielonkawo-szary, C41 Mosiądz szczotkowany (nie dla struktury) NASTRO to nowa kolekcja zaprojektowana przez Studiopepe dla TOOY. Wykonane we Włoszech przy użyciu tradycyjnych technik i wiedzy. NASTRO czerpie inspirację z dogłębnego odkrycia momentu, w którym materiały spotykają się (lub łączą) ze sobą, tworząc kontrast między czystością metali, momentem połączenia. Studiopepe chciał połączyć elastyczny i giętki element, taki jak wstążka („Nastro” po włosku) z bardziej stabilnym i stałym elementem, takim jak cenna waga, i odrzucił nową paletę materiałów i kolorów.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek