SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Fotel Essential Home Happy Few Zelda Zobacz większe

Fotel Essential Home Happy Few Zelda

KOD: 250sdessentialhomehappyfewzelda

ID: 128628

Rok produkcji2020
Rodzaj meblaFotel
ProjektantStudiopepe
ProducentEssential Home

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Essential Home Happy Few Zelda

Fotel z tkaniny

Projektant: Studiopepe
Rodzaj: Fotel
Rok produkcji: 2020

Dane techniczne

Długość: 95 cm | 37,40 cala
Szerokość: 85 cm | 33,46 cala
Wysokość: 70 cm | 27,56 cala
Siedzisko: 40 cm | 15,75 cala

Opis

Wyjątkowa pojedyncza sofa ZELDA naprawdę stanowi wyzwanie i na nowo definiuje granice nowej perspektywy nowoczesnego projektowania. Pojedyncza sofa, wykonana na zamówienie, ma hojnie zaokrąglony zarys całej konstrukcji, ma duże oparcie w kształcie pętli z charakterystyczną centralną zakładką otaczającą miękkie, organiczne siedzisko. Ten wyjątkowy, nowoczesny mebel z połowy wieku od Studiopepe zapewnia najwyższy komfort i styl w jednym kawałku.

Idee projektowe Studiopepe z połowy wieku naprawdę na nowo definiują świat projektowania mebli, jaki znamy, dzięki jego unikalne pomysły. Włoskich projektantów łączy głęboka pasja z włoską architekturą, designem i kulturą wysokiego rzemiosła, a podczas swojej twórczej podróży do Portugalii Chiara i Arianna odkrywają coś wyjątkowego. Zobaczyli i znaleźli w centrum Porto, ze wszystkimi jego kultowymi budynkami, zabytkami architektury, wyjątkowymi galeriami sztuki i designu, takimi jak Serralves, oraz znakomitą kulturą wysokiego rzemiosła, zupełnie nową scenę inspiracji, która sprawia, że ​​czują się jak w domu.

Studiopepe

Studiopepe - zdjęcie projektantaSTUDIOPEPE to studio projektowe założone w Mediolanie w 2006 roku. Przyjmujemy wizjonerskie i multidyscyplinarne podejście do projektowania wnętrz, stylizacji, scenografii, doradztwa stylistycznego i prognozowania trendów. Arianna Lelli Mami i Chiara Di Pinto, założycielki i dyrektorki artystyczne Studiopepe, są absolwentami Politechniki w Mediolanie.
Zaczynając od solidnego doświadczenia w projektowaniu wnętrz i silnej wartości emocjonalnej naszych badań nad eklektycznym designem, Studiopepe przeprowadziło projekty stylizacyjne i koncepcje zdjęć ikonograficznych dla największych międzynarodowych magazynów.
Dla każdego klienta Studiopepe opracowuje podejście szyte na miarę w oparciu o obserwację, analizę i intuicję, dbając o każdy aspekt projektu: od opracowania wizerunku po doradztwo w zakresie koncepcji i stylu katalogowego oraz projektowanie salonów wystawowych, instalacji site-specific i wydarzeń projektowych.
„Nasza filozofia opiera się na podejściu koncepcyjnym inspirowanym nieoczekiwanym oraz na rozległym tle ikonograficznym i wizjonerskim, przynoszącym rezultaty które są jedyne w swoim rodzaju. Nasza dbałość o szczegóły i emocje, które mogą generować w ludziach, są podstawą naszych projektów."
Arianna Lelli Mami i Chiara Di Pinto: współzałożyciele

Filmy

Tagi

Essential Home, Studiopepe, Szczęśliwi Niewielu; Sofy I Fotele, Fotele, Fotel, Fotele w stylu współczesnym, Fotele z tkaniny, Fotele tapicerowane

Napisz opinię

Fotel Essential Home Happy Few Zelda

Fotel Essential Home Happy Few Zelda

Wyjątkowa pojedyncza sofa ZELDA naprawdę stanowi wyzwanie i na nowo definiuje granice nowej perspektywy nowoczesnego projektowania. Pojedyncza sofa, wykonana na zamówienie, ma hojnie zaokrąglony zarys całej konstrukcji, ma duże oparcie w kształcie pętli z charakterystyczną centralną zakładką otaczającą miękkie, organiczne siedzisko. Ten wyjątkowy, nowoczesny mebel z połowy wieku od Studiopepe zapewnia najwyższy komfort i styl w jednym kawałku.Idee projektowe Studiopepe z połowy wieku naprawdę na nowo definiują świat projektowania mebli, jaki znamy, dzięki jego unikalne pomysły. Włoskich projektantów łączy głęboka pasja z włoską architekturą, designem i kulturą wysokiego rzemiosła, a podczas swojej twórczej podróży do Portugalii Chiara i Arianna odkrywają coś wyjątkowego. Zobaczyli i znaleźli w centrum Porto, ze wszystkimi jego kultowymi budynkami, zabytkami architektury, wyjątkowymi galeriami sztuki i designu, takimi jak Serralves, oraz znakomitą kulturą wysokiego rzemiosła, zupełnie nową scenę inspiracji, która sprawia, że ​​czują się jak w domu.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek