ROBERTO LAZZERONI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 44 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 44 elementów

ROBERTO LAZZERONI

Produkty projektanta: Roberto Lazzeroni

Roberto Lazzeroni urodził się w Pizie, mieście, w którym zdecydował się mieszkać i pracować.
Jego przygotowanie zawodowe jest wynikiem studiów - Sztuka i Architektura we Florencji.
Od początku interesował się zarówno zjawiskami świata sztuki konceptualnej, jak i radykalnym designem.
Na początku lat 80. zainteresował się projektowaniem przemysłowym i wnętrzarskim, specjalizacją, którą określa jako "fundamentalną" dla następującego podejścia do świata "produktu przemysłowego".
Dobry znawca historii projektowania i związany z nim, potrafi na co dzień zastosować tę wiedzę w praktyce.
Mówiąc o własnych projektach, Lazzeroni używa wyrażenia „projekt sentymentalny”; rzeczywiście, nawet niewprawnemu oku łatwo jest dostrzec w tych pracach napięcie między przeszłością a przyszłością.
Ten trend jest obecnie określany jako „projekt przechodni”. Znaki przeszłości są jakoś rozpoznawalne; są dopracowane, a rezultatem jest prawdziwe i zrównoważone napięcie między przeszłością a przyszłością.
Pochodzenie Lazzeroniego i jego rozumienie designu zaowocowało jego specjalizacją w kierunku artystycznym. Dziś pracuje zwłaszcza nad „totalną koncepcją” stojącą za narodzinami znaku towarowego.
Po doświadczeniach z Ceccotti Collezioni, które rozpoczęły się w 1988 roku, dziś Lazzeroni rozpoczął współpracę z wieloma innymi ważnymi firmami. Wszystkie doświadczenia, w których jest bezpośrednio odpowiedzialny za każdy aspekt związany z narodzinami i rozwojem firmy.
Bardzo „dynamiczna” kariera z pewnymi precyzyjnymi kosztami, które pokazują, że Roberto Lazzeroni zawsze był zaangażowany w dwa różne kierunki: studia i zainteresowania zawodowe, które uczyniły go niekwestionowanym protagonistą ważnych wystaw, a podejście do projektowania całkowicie zintegrowane w codzienną rzeczywistość wnętrz.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek