RAPHAËL NAVOT

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

RAPHAËL NAVOT

Produkty projektanta: Raphaël Navot

Urodzony w Jerozolimie (Izrael) w 1977 roku, jest multidyscyplinarnym, nieprzemysłowym projektantem mieszkającym i pracującym w Paryżu we Francji. Ukończył „The Design Academy” w Eindhoven w Holandii.
Prace Navot skupiają się na projektach na zamówienie i szytych na miarę wnętrzach, łącząc tradycyjne metody z nowoczesnym know-how.
Różni klienci i współpracownicy: Cappellini, Silencio club Paris (we współpracy z Davidem Lynchem), Venini, Tollman's - Alessi, Molteni / Dada, Design Museum Holon, Swarovski, Hearts on Fire, Arthus Bertrand, Mudam ...

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek