SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Ławka Cappellini Poh (Patchwork Oval Hemisphere) Zobacz większe

Ławka Cappellini Poh (Patchwork Oval Hemisphere)

KOD: 250sdPOH

ID: 131519

Rok produkcji2012
Rodzaj meblaŁawka
ProjektantRaphaël Navot
ProducentCappellini

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Cappellini Poh (Patchwork Oval Hemisphere)

Ławka z litego drewna

Rodzaj: Ławka
Projektant: Raphaël Navot
Rok produkcji: 2012
Kod produktu: POH

Opis

ŁawkaPoh, zaprojektowana przez Raphaela Navota, może być również używana jako niski stolik i składa się z mozaiki drewnianych kawałków pokrytych litym naturalnym orzechem amerykańskim. 
Każda ławka Poh to unikalny przedmiot, sprzedawany w numerowanej edycji: w rzeczywistości klocki drewna są ręcznie składane w swobodny sposób, a następnie cięte maszynowo numerycznie, według modelu generowanego cyfrowo przez komputer.
Stół, ławka i prawdziwa rzeźba: ten utwór celowo pozostawiono bez dokładnej definicji, aby obalić przesłankę, że „forma podąża za funkcją” na „funkcja podąża za formą”.

Wewnętrzna struktura z drewna topoli i masywnej topoli, pokryta masywnym orzechem amerykańskim
Wykończenie: orzech amerykański naturalny

Uwagi
Ze względu na ich szczególny sposób produkcji, każdy element różni się od innego
Możliwe różnice w kolorze drewna, które można uznać za cechy naturalnej obróbki drewna, a nie za wadę
Produkt sprzedawany w numerowanej edycji

Raphaël Navot

Raphaël Navot - zdjęcie projektantaUrodzony w Jerozolimie (Izrael) w 1977 roku, jest multidyscyplinarnym, nieprzemysłowym projektantem, mieszka i pracuje w Paryżu we Francji. Ukończył 'The Design Academy' w Eindhoven w Holandii.
Prace Navot skupiają się na projektach na zamówienie i szytych na miarę wnętrzach łączących tradycyjne metody ze współczesnym 'know how'.
Różni klienci i współpracownicy: Cappellini, Silencio klub Paris (we współpracy z Davidem Lynchem), Venini, Tollman's – Alessi, Molteni/Dada, Design Museum Holon, Swarovski, Hearts on Fire, Arthus Bertrand, Mudam…

Filmy

Tagi

Cappellini, Raphaël Navot, Stoły i krzesła, Ławki wewnętrzne, Ławka, Styl współczesny Ławki wewnętrzne, Drewno Ławki wewnętrzne, Ławki wewnętrzne z litego drewna, Orzech Ławki wewnętrzne

Napisz opinię

Ławka Cappellini Poh (Patchwork Oval Hemisphere)

Ławka Cappellini Poh (Patchwork Oval Hemisphere)

Ławka Poh , zaprojektowana przez Raphaela Navota, może być również używana jako niski stolik i składa się z mozaiki drewnianych kawałków pokrytych litym naturalnym orzechem amerykańskim.  Każda ławka Poh to unikalny przedmiot, sprzedawany w numerowanej edycji: w rzeczywistości klocki drewna są ręcznie składane w swobodny sposób, a następnie cięte maszynowo numerycznie, według modelu generowan...

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek