PATRIZIA VOLPATO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 211 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 211 elementów

PATRIZIA VOLPATO

Produkty projektanta: Patrizia Volpato

Patrizia Volpato, założycielka i dyrektor artystyczna firmy, dorastała w należącej do ojca warsztacie dmuchania szkła w Wenecji. W 1980 roku pani Volpato założyła swoją firmę, a jej kolekcje szybko stały się popularne dzięki klasycznemu i eleganckiemu stylowi odziedziczonemu po weneckiej kulturze i historii. Ręcznie wykonane szkło Murano i szlachetny kryształ to kluczowe elementy zróżnicowanej kolekcji, od klasycznej po nowoczesną.
Dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu praktyka łączenia włoskiej tradycji rzemiosła szklarskiego z materiałami high-tech stała się podstawą głównego celu firmy. Patrizia Volpato zaczęła projektować więcej wielkoskalowych instalacji oświetleniowych, wyrażając kunszt weneckich mistrzów w swoich innowacyjnych projektach. Każdy element jest wykonany na zamówienie, specjalnie zaprojektowany, aby uwydatnić otoczenie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek