JACKY TSAI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

JACKY TSAI

Produkty projektanta: Jacky Tsai

Jacky Tsai to wybitny chiński artysta popowy, tworzący swoiste dzieła z innowacyjnym podejściem do tradycyjnych materiałów i rzemiosła. Tsai pracuje nad ustanowieniem równowagi i harmonii między skrajnościami kulturowymi. Jego oryginalny styl, zawierający odniesienia do zachodniego pop-artu w połączeniu ze wschodnim artyzmem, na nowo odkrywa pojęcie piękna, które może być docenione przez publiczność z różnych kultur.
Tsai jest prawdopodobnie najbardziej znany jako twórca brytyjskiego projektanta mody The Iconic Flower Skull Alexander McQueen. Kwiatowa czaszka, ilustrująca ikonografię czaszki z roślinnymi kwiatami, jest najlepszym przykładem wizji artysty. Tsai próbuje rozproszyć strach i przesądy panujące w chińskim postrzeganiu śmierci, aby zachęcić rozpadające się piękno do pojawienia się w symbolu czaszki - bawiąc się koncepcjami odrodzenia ze śmierci.
Wybierz, aby szerzyć swoje aspiracje, Tsai działa w różnych dziedzinach, w tym instalacji, rzeźbie i modzie. Od czasu debiutu własnej marki modowej Tsai współpracował z ekskluzywnymi sklepami wielobranżowymi, takimi jak Harvey Nichols i Lane Crawford. W 2014 roku Tsai współpracowała z uznaną na całym świecie chińską luksusową marką Shanghai Tang. Kolekcja została wprowadzona na światowy rynek w maju 2014 roku, ciesząc się ogromnym uznaniem konsumentów i krytyków na całym świecie.
Od czasu ukończenia studiów w Central Saint Martin's jego prace były wystawiane na całym świecie, z kluczowymi wystawami w Londynie, Nowym Jorku, Singapurze i Hongkongu. Tsai odgrywa wiodącą rolę we współczesnym chińskim pop-arcie. Jest pierwszym chińskim artystą reprezentowanym przez prestiżowe Society of Fine Arts, najstarszą komercyjną galerię w Wielkiej Brytanii.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek