FORMIDABLE STUDIO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów

FORMIDABLE STUDIO

Produkty projektanta: formIDable Studio

La collaborazione tra l'interior designer Giulia Ciccarese e l'architetto Devis Busato, laureati presso lo IUAV di Venezia, nasce nel 2014. Nello stesso anno danno vita al progetto "come creative process, który jest związany z profesjonalizmem." studio zajmujesz się projektowaniem wnętrz i projektowaniem koncepcyjnym, realizujesz wartościowy i multidyscyplinarny projekt.
Czytelny, prosty i niepowtarzalny: di oggetti e di luoghi dizajn showroom.
"Postawiliśmy na znaczenie i powiązania, aby zbadać sprawa związana z naszą codziennością.
Zanieczyszczenia materialne, wykorzystanie technologii i rozwój technologiczny są na pierwszym miejscu. Minimalistyczny język, wszechstronny i o silnej tożsamości.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek