SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa wisząca Foris L’Origine Delle Idee Frame 966 Zobacz większe

Lampa wisząca Foris L’Origine Delle Idee Frame 966

KOD: 250sdforisl’originedelleideeframe966

ID: 99399

Rodzaj lampyLampa wisząca
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantFormidable Studio
ProducentForis L’Origine Delle Idee
MateriałMetal
MateriałStal
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Foris L’Origine Delle Idee Frame

Stalowa lampa wisząca niskiego napięcia

Projektant: Formidable Studio
Rodzaj: Lampa wisząca

Dane techniczne

96,6 x 32,2 x 32,2 mm

Opis

Rama to niskonapięciowa, naelektryzowana konstrukcja wewnętrzna wykonana z polerowanej, niklowanej lub chromowanej stali, do której można magnetycznie przymocować jedną lub więcej świecących ram, do 3 ramek na konstrukcję. Dostępne w wykończeniu w kolorze antracytowej szarości lub ze skóry siodłowej. Temperatura barwowa 3000K, 230V.

Projekt: Foris l'Origine delle Idee
® Model zarejestrowany - 2021 - Foris l'Origine delle Idee

Formidable Studio

Formidable Studio - zdjęcie projektantaLa collaborazione tra l'interior designer Giulia Ciccarese e l'architetto Devis Busato, laureati presso lo IUAV di Venezia, nasce nel 2014. Nello stesso anno danno vita al progetto " chodź proces twórczy, który jest związany z profesjonalizmem.
W studiu zajmujesz się wnętrzem i projektowaniem koncepcyjnym, zrealizuj projekt wartościowy i wielodyscyplinarny.
Czytelny, prosty i niepowtarzalny: salon projektowy di oggetti e di luoghi.
"Zamialiśmy się liczyć na znaczenie i połączenia w celu zbadania sprawy związanej z naszą codziennością".
Zanieczyszczenia związane z materiałami, wykorzystanie technologii i rozwoju technologicznego na pierwszym miejscu Minimalistyczny język, wszechstronny i z mocną tożsamością.

Tagi

Foris l'Origine delle Idee; formIDable Studio, Rama, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy wiszące, lampa wisząca, Współczesne lampy wiszące w stylu; Metalowe lampy wiszące, Lampy wiszące ze stali, Lampy wiszące niskiego napięcia, Lampy wiszące LED; Lampy wiszące światła bezpośredniego i pośredniego

Napisz opinię

Lampa wisząca Foris L’Origine Delle Idee Frame 966

Lampa wisząca Foris L’Origine Delle Idee Frame 966

Ramka jest niskonapięciową elektryzowaną konstrukcją wewnętrzną wykonaną z polerowanej, niklowanej lub chromowanej stali, do której można magnetycznie przymocować jedną lub więcej ramek świetlnych, do 3 ramek na konstrukcję. Dostępne w wykończeniu w kolorze antracytowej szarości lub ze skóry siodłowej. Temperatura barwowa 3000K, 230V. Projekt Foris l'Origine delle Idee ® Model zarejestrowany - 2021 - Foris l'Origine delle Idee

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek