FILIPPO DINI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

FILIPPO DINI

Produkty projektanta: Filippo Dini

Filippo Dini urodził się w Pesaro we Włoszech w 1973 roku.
Po ukończeniu studiów architektonicznych na Politecnico di Milano pracował z Gaetano Pesce w Nowym Jorku.
Dziś Dini mieszka w Mediolanie i prowadzi swoje biuro architektoniczne i projektowe, specjalizując się w luksusowych obiektach handlowych, hotelowych i mieszkalnych.
Jako projektant i dyrektor kreatywny, Dini nawiązała wieloletnią współpracę z wiodącymi włoskimi markami mebli i dóbr luksusowych, projektując ich produkty, ich przestrzenie wystawiennicze i wzmacniając ich unikalną tożsamość marki.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek