BRIAN RASMUSSEN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

BRIAN RASMUSSEN

Produkty projektanta: Brian Rasmussen

Brian Rasmussen urodził się w Ringsted (Dania) w 1973 roku. W 2000 roku ukończył Królewską Akademię Architektury w Kopenhadze. Na pierwszym roku studiów wygrał duński ogólnopolski konkurs studencki „PRISOPGAVE KØBENHAVN” za projekt futurystycznej stacji metra. Po ukończeniu studiów przeniósł się do Wenecji we Włoszech. W 2002 roku zdobył II nagrodę w ogólnopolskim konkursie architektonicznym „BRYGHUS CHRZEŚCIJAŃSKI D. IV” i postanowił otworzyć własną pracownię architektoniczno-projektową w Wenecji. W 2003 roku rozpoczął projekt badawczy „Spotkanie baroku rzymskiego z klasycyzmem nordyckim”. Projekt ten stał się teoretyczną i morfologiczną podstawą wielu jego późniejszych projektów. W 2004 roku wygrał międzynarodowy konkurs plastyczny „TARGETTI LIGHT ART AWARD”, który stał się punktem wyjścia dla jego kariery jako projektanta oświetlenia. W latach 2004-2006 zaprojektował i opracował we współpracy z Louis Poulsen Lighting lampę uliczną dla miasta Ringsted w Danii.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek