BARBER & OSGERBY

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 28 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 28 elementów

BARBER & OSGERBY

Produkty projektanta: Barber & Osgerby

Edward Barber, urodzony w Shrewsbury w 1969, e Jay Osgerby, urodzony w Oksfordzie w 1969, był wielkim projektantem o światowej renomie.
Hanno studiował architekturę i projektowanie wnętrz w Royal College of Art di Londra, città w czerwcu 1996 roku, założył własne studio projektowe i architektoniczne pod nazwą Barber & Osgerby. W tej chwili praca zespołowa zajmująca się projektowaniem interfejsów z zakresu wzornictwa przemysłowego, projektowania mobilnego i architektury.
Współpraca wielobranżowa działa na terenie odrębnych projektów przemysłowych, architektury i sztuki, projektów publicznych i publicznych prywatnych galerii i kolekcji marek Vitra, B&B Italia, Cappellini, Venini i Flos.
Pozostali Royal Designers for Industry, Barber i Osgerby nominowani w 2004 roku do prestiżowej nagrody Jerwood Applied Arts. Entrambi insigniti di lauree honoris causa w Campo artisto, projektantka wykładów na temat tengonu na całym świecie i życia fanów stałych kolekcji licznych muzeów, w Victoria and Albert Museum oraz w Design Museum w Londynie, w Metropolitan Museum of Art di New York i Instytut Sztuki w Chicago.
Nell'aprile z 2011 r. Rizzoli pubblica la monography „Praca projektowa Edwarda Barbera i Jaya Osgerby'ego” i po raz pierwszy w historii olimpijskiej Giochi w Londra 2012. Ostatni szkic został wydany z 2 sterline coniata w 2013 r. z okazji 150-lecia Metropolii Londra.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Skargi 17, 48-250 Głogówek