SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Stół Knoll Smalto Zobacz większe

Stół Knoll Smalto

KOD: 250sdknollsmalto

ID: 135612

Rok produkcji2019
Rodzaj meblaStół
ProjektantBarber & Osgerby
ProducentKnoll

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Knoll Smalto

Okrągły stół z emaliowanej stali

Rodzaj: Stół
Projektant: Barber & Osgerby
Rok produkcji: 2019

Dane techniczne

Średnica 137 x wysokość 73 cm

Opis

Tkane uwodzenie i wypolerowany glamour nie pozostawiają nic przypadkowi w oszałamiającym stole do jadalni Allure. Piękno konstrukcji oraz prosta, zgrabna sylwetka nadają ton chwilom odpustu. Wyrafinowany szklany blat spoczywa na przeplatanej egzotycznej żelaznej podstawie.

Barber & Osgerby

Barber & Osgerby - zdjęcie projektantaEdward Barber, urodzony w Shrewsbury w 1969, e Jay Osgerby, urodzony w Oksfordzie w 1969, był wielkim projektantem światowej sławy.
Hanno studiował architekturę i projektowanie wnętrz w studiach Royal College of Art di Londra, città w czerwcu, w 1996 roku, stworzył swoje własne studio projektowe i architekturę pod nazwą Barber & Osgerby. Ta chwila, praca zespołowa, która zajmuje się projektowaniem interfejsu w zakresie projektowania przemysłowego, projektowania mobilnego i architektury.
Współpraca wielobranżowa działa na terenie odrębnych projektów przemysłowych, architektury i sztuki, projektów publicznych i publicznych prywatne galerie i kolekcje marek Vitra, B&B Italia, Cappellini, Venini i Flos.
Pozostałe nominacje Royal Designers for Industry, Barber i Osgerby wykonane w 2004 r. w prestiżowej premii Jerwood Applied Arts. Entrambi insigniti di lauree honoris causa in Campo artisto, projektantka wykładów na temat tengonu w całym świecie i życiu fanowskim części stałych kolekcji licznych muzeów, w Muzeum Wiktorii i Alberta oraz w Muzeum Projektowania w Londynie, w Metropolitan Museum of Art di New York e l'Art Institute di Chicago.
Nell'aprile of 2011 Rizzoli pubblica la monography „The Design Work of Edward Barber and Jay Osgerby” i po raz pierwszy na pierwszym miejscu w historii olimpijskiej Giochi w Londra 2012. Ostatni projekt został wydany z 2 sterline coniata w 2013 roku z okazji 150-lecia Londra Metropolia.

Tagi

KNOLL, Barber & Osgerby, Smalto, Stoły i krzesła, Stoły, stół, Stoły w stylu współczesnym, Stoły metalowe, Stoły stalowe, Stoły ze stali emaliowanej, Stoły do ​​salonu, Stoły okrągłe, Stoły do ​​jadalni

Napisz opinię

Stół Knoll Smalto

Stół Knoll Smalto

Tkane uwodzenie i wypolerowany glamour nie pozostawiają nic przypadkowi w oszałamiającym stole do jadalni Allure. Piękno konstrukcji oraz prosta, zgrabna sylwetka nadają ton chwilom odpustu. Wyrafinowany szklany blat spoczywa na przeplatanej egzotycznej żelaznej podstawie...

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek