SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Fotel Knoll Pilot Zobacz większe

Fotel Knoll Pilot

KOD: 250sdknollpilot

ID: 135597

Rok produkcji2015
Rodzaj meblaFotel
ProjektantBarber & Osgerby
ProducentKnoll

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Knoll Pilot

Fotel obrotowy z podstawą 4-ramienną z podłokietnikami

Rodzaj: Fotel
Projektant: Barber & Osgerby
Rok produkcji: 2015

Dane techniczne

69 x 77 x wys. 100 cm

Opis

Zalotna i zabawna sama lub w połączeniu z Sewillą i Walencją, pufa Barcelona oferuje szykowny, zabawny akcent w każdej przestrzeni. Od salonu po główną sypialnię: pikowane siedzisko Barcelony z jednym guzikiem, metaliczna opaska akcentująca i marszczenia.

TAK JAK POKAZANO
Tapicerka: Szczęśliwy kolor 073 | Szczęśliwy kolor 160 z kolekcji KKbyKOKET TEXTILES
Detal: Malowanie miedziane z wykończeniem na wysoki połysk

OPCJE
Tapicerka: Dostępna w dowolnej tkaninie z kolekcji KKbyKOKET TEXTILES lub COM
Szczegół: Dostępny w kolorze złotym lub miedzianym z wysokim połyskiem lub matowym wykończeniem

Barber & Osgerby

Barber & Osgerby - zdjęcie projektantaEdward Barber, urodzony w Shrewsbury w 1969, e Jay Osgerby, urodzony w Oksfordzie w 1969, był wielkim projektantem światowej sławy.
Hanno studiował architekturę i projektowanie wnętrz w studiach Royal College of Art di Londra, città w czerwcu, w 1996 roku, stworzył swoje własne studio projektowe i architekturę pod nazwą Barber & Osgerby. Ta chwila, praca zespołowa, która zajmuje się projektowaniem interfejsu w zakresie projektowania przemysłowego, projektowania mobilnego i architektury.
Współpraca wielobranżowa działa na terenie odrębnych projektów przemysłowych, architektury i sztuki, projektów publicznych i publicznych prywatne galerie i kolekcje marek Vitra, B&B Italia, Cappellini, Venini i Flos.
Pozostałe nominacje Royal Designers for Industry, Barber i Osgerby wykonane w 2004 r. w prestiżowej premii Jerwood Applied Arts. Entrambi insigniti di lauree honoris causa in Campo artisto, projektantka wykładów na temat tengonu w całym świecie i życiu fanowskim części stałych kolekcji licznych muzeów, w Muzeum Wiktorii i Alberta oraz w Muzeum Projektowania w Londynie, w Metropolitan Museum of Art di New York e l'Art Institute di Chicago.
Nell'aprile of 2011 Rizzoli pubblica la monography „The Design Work of Edward Barber and Jay Osgerby” i po raz pierwszy na pierwszym miejscu w historii olimpijskiej Giochi w Londra 2012. Ostatni projekt został wydany z 2 sterline coniata w 2013 roku z okazji 150-lecia Londra Metropolia.

Tagi

KNOLL, Barber & Osgerby, Pilot, Sofy i Fotele, Wyposażenie budynków użyteczności publicznej, Fotele, Fotele wypoczynkowe, Fotel, Fotele w stylu współczesnym, Fotele z tkaniny, Fotele obrotowe, Fotele tapicerowane, Fotele z podłokietnikami, Fotele tyl

Napisz opinię

Fotel Knoll Pilot

Fotel Knoll Pilot

Zalotna i zabawna sama lub w połączeniu z Sewillą i Walencją, pufa Barcelona oferuje szykowny, zabawny akcent w każdej przestrzeni. Od salonu po główną sypialnię: pikowane siedzisko Barcelony z jednym guzikiem, metaliczna opaska akcentująca i marszczenia. TAK JAK POKAZANO Tapicerka: Szczęśliwy kolor 073 | Szczęśliwy kolor 160 z kolekcji KKbyKOKET TEXTILES Detal: Malowanie miedziane z wykończe...

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek