ASOBI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

ASOBI

Produkty projektanta: Asobi

Asobi to kreatywna firma konsultingowa specjalizująca się w projektowaniu produktów i zarządzaniu marką. Swoją wiedzę i doświadczenie zaszczepiliśmy w ponad stu projektach w tak różnorodnych dziedzinach jak produkcja mebli, oświetlenie, zastawa stołowa, upominki, sport, technika sanitarna czy branża medyczna.
Zawsze szukając świeżych perspektyw, łączymy nasze holistyczne, zorientowane na rynek podejście z ciągłym badaniem nowych materiałów, technologii i metod, w tym nowych sposobów wykorzystania istniejących technologii. Naszym celem jest zawsze tworzenie unikalnych produktów, które zapewniają wyjątkowe wrażenia z produktu.
Współpraca z Asobi umożliwia firmom opracowywanie skutecznych strategii biznesowych i dynamicznej kultury korporacyjnej, skuteczną komunikację i utrzymanie twórczej przewagi na ciągle zmieniającym się rynku.
Asobi zadebiutował na arenie międzynarodowej w 2005 roku z urzekającą sofą Isle Lounge, produktem, który od tego czasu był wystawiany na całym świecie na najbardziej przyszłościowych imprezach projektowych, takich jak London Design Festival, Il Salone Milan, IMM Cologne i ICFF New York; pojawiał się również we wszystkich najbardziej prestiżowych magazynach o designie i architekturze.
Dodatkową nagrodę dla Asobi przyznano w następnym roku w dorocznym przeglądzie wzornictwa ID 2006, w którym nagrodzono Gwig, małą futurystyczną lampę wiszącą LED.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek