ARUP

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

ARUP

Produkty projektanta: ARUP

Założona w 1946 roku z początkowym naciskiem na inżynierię budowlaną, firma Arup po raz pierwszy przyciągnęła uwagę świata projektem budowlanym Opery w Sydney, a następnie pracami nad Centrum Pompidou w Paryżu. Od tego czasu Arup wyrósł na prawdziwie multidyscyplinarną organizację. Ostatnio praca na Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie w 2008 roku potwierdziła jej reputację w zakresie dostarczania innowacyjnych i zrównoważonych projektów, które na nowo odkrywają środowisko zbudowane.
Arup zrzesza ludzi o szerokich horyzontach z wielu różnych dziedzin i zachęca ich do wyjścia poza granice własnych specjalizacji.
To nieszablonowe podejście do projektowania wynika po części ze struktury właścicielskiej Arupa . Firma jest własnością powierniczą w imieniu swoich pracowników. Rezultatem jest niezależność umysłu, która znajduje odzwierciedlenie w pracy firmy i jej oddanym dążeniu do technicznej doskonałości.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek