SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Oświetlenie szynowe iGuzzini View Opti Linear Zobacz większe

Oświetlenie szynowe iGuzzini View Opti Linear

KOD: 250sdiguzziniviewoptilinear

ID: 118947

Rodzaj lampyOświetlenie szynowe
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantARUP
ProducentiGuzzini
NagrodyIf Design Award
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

iGuzzini View Opti Linear

Podkładka ścienna z odlewu aluminiowego LED

Projektant: ARUP
Rodzaj: Oświetlenie szynowe

Opis

• Wykonany z odlewanego ciśnieniowo aluminium i materiału termoplastycznego.
• Optyka z bardzo czystego aluminium.
• Wysoki komfort wizualny (przy użyciu akcesoriów)
• Liniowa dioda LED na płytce drukowanej z pasywnym rozpraszaniem i wysoką wydajnością świetlną.
) • W komplecie z ekranem ochronnym.

ARUP

ARUP - zdjęcie projektantaZałożona w 1946 roku z początkowym naciskiem na inżynierię budowlaną, firma Arup po raz pierwszy zwróciła uwagę świata dzięki projektowi konstrukcyjnemu Opery w Sydney, a następnie pracom nad Centrum Pompidou w Paryżu. Od tego czasu Arup wyrósł na prawdziwie multidyscyplinarną organizację. Ostatnio praca na Igrzyskach Olimpijskich 2008 w Pekinie potwierdziła jej reputację w zakresie dostarczania innowacyjnych i zrównoważonych projektów, które na nowo odkrywają środowisko zbudowane.
Arup zrzesza osoby o szerokich horyzontach z wielu różnych dyscyplin i zachęca je do spojrzenia poza ograniczenia ich własnych specjalizacji.
To niekonwencjonalne podejście do projektowania wynika po części ze struktury własnościowej firmy Arup . Firma jest własnością powierniczą w imieniu swoich pracowników. Rezultatem jest niezależność ducha, która znajduje odzwierciedlenie w pracy firmy i jej oddanym dążeniu do technicznej doskonałości.  

Odznaczenia

iF DESIGN AWARD

iF DESIGN AWARD

Filmy

Tagi

iGuzzini, ARUP, Zobacz Opti Linear, Oświetlenie wewnętrzne, Reflektory, Światła do torów, reflektor, Track-Światło, Reflektory w stylu współczesnym, Reflektory aluminiowe, Reflektory metalowe, Reflektory z odlewu aluminiowego, Reflektory LED, Reflektory regulowane, Podkładka ścian wewnętrznych, Track-Lights w stylu współczesnym, Aluminiowe światła szynowe, Metalowe oświetlenie szynowe, Oświetlenie szynowe z odlewu aluminiowego, Oświetlenie szynowe LED

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Oświetlenie szynowe iGuzzini View Opti Linear

Oświetlenie szynowe iGuzzini View Opti Linear

• Wykonane z odlewanego ciśnieniowo aluminium i materiału termoplastycznego. • Optyka z bardzo czystego aluminium. • Wysoki komfort wizualny (przy użyciu akcesoriów) • Liniowa dioda LED PCB z pasywnym rozpraszaniem i wysoką wydajnością świetlną. • W komplecie z ekranem ochronnym.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek