SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Oświetlenie linkowe Reggiani Traceline Deep Zobacz większe

Oświetlenie linkowe Reggiani Traceline Deep

KOD: 250sdreggianitracelinedeep

ID: 121843

Rok produkcji2019
Rodzaj lampyOświetlenie linkowe
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantARUP
ProducentReggiani
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Reggiani Traceline

Profil oświetlenia liniowego do modułów LED

Projektant: ARUP
Rodzaj: Oświetlenie linkowe
Rok produkcji: 2019

Dane techniczne

l: 125 mm, 250 mm, 500 mm, 1000 mm, 2000 mm, 3000 mm

Opis

Dzięki bardzo wąskiej szerokości 20 mm, nowy Traceline Recessed doskonale integruje się z każdym rodzajem architektury i przestrzeni. Niewidoczny, ale mocny, o znakomitym strumieniu świetlnym do 90 lm/W.
Dostępny również w wersji Deep Recessed: cofnięta dioda LED sprawia, że ​​światło jest jeszcze bardziej dyskretne i zapewnia doskonały komfort wizualny.

Cechy i zalety

-Minimalna konstrukcja 20mm, przycinanie i bez przycinania
-Pojedynczy moduł lub ciągła linia
-Diffusive, Micro Prismatic, Dark Grid, Dark Performance , Obiektyw 11°, Obiektyw 48°
-Sześć długości: 125mm, 250mm, 500mm, 1000mm, 2000mm i 3000mm
-Skuteczność do 90lm/W
-Wersje: 10W/m, 20W/m, 28W/m
-UGR<14 i UGR<17
-Dostępna temperatura barwowa LED: 2200K, 2700K, 3000K, 3500K, 4000K
-Tunable White 2200K-6500K
-Ciepłe ściemnianie 1800-2700K
-Systemy sterowania: On/Off, Dimm1-10V, DALI, Bluetooth

Traceline na nowo wymyślił oświetlenie liniowe, wykorzystując najnowszą technologię, aby zapewnić najbardziej elastyczny system w historii Utworzony. Traceline może być montowany w głębokim zagłębieniu, wpuszczanym, na powierzchni, w zawieszeniu lub w głębokim zawieszeniu z możliwością wstawienia reflektorów punktowych Yori.
Wbudowane sterowanie bezprzewodowe oraz różnorodne wykończenia i opcje optyczne.

Concept
Traceline jest wyposażony w 6 różnych dyfuzorów: Opal, czarny i biały, dla miękkiego i rozproszonego oświetlenia, Microprismatic, dla większego komfortu wizualnego; Dark Performance lub Dark GRIG z UGR <15 i <19, aby zredukować odblaski; Obiektyw PMMA 48° do oświetlenia ogólnego i obiektyw PMMA 11° do oświetlenia pastwisk.

Cechy
Traceline jest dostępny w postaci pojedynczych modułów lub w konfiguracji linii ciągłej. Opcja ciągła została zaprojektowana, aby oferować twórczą elastyczność tworzenia graficznych wzorów świetlnych i podkreślania linii architektonicznych

Aplikacje
Aby zapewnić jeszcze większą elastyczność projektowania, Traceline jest dostępny również w Yori Spot moduły, kompatybilne z każdą oprawą Yori Evo Ghostrack od 22mm do 95mm, a nawet Yori Pendant Ghostrack – aby zintegrować oświetlenie akcentujące w dowolnym miejscu.

Uwaga: dla klientów i partnerów zamawiających z Niemiec produkty Traceline System są oferowane i dostarczane wyłącznie pod nazwą produktu „Spoor”. 

ARUP

ARUP - zdjęcie projektantaZałożona w 1946 roku z początkowym naciskiem na inżynierię budowlaną, firma Arup po raz pierwszy zwróciła uwagę świata dzięki projektowi konstrukcyjnemu Opery w Sydney, a następnie pracom nad Centrum Pompidou w Paryżu. Od tego czasu Arup wyrósł na prawdziwie multidyscyplinarną organizację. Ostatnio praca na Igrzyskach Olimpijskich 2008 w Pekinie potwierdziła jej reputację w zakresie dostarczania innowacyjnych i zrównoważonych projektów, które na nowo odkrywają środowisko zbudowane.
Arup zrzesza osoby o szerokich horyzontach z wielu różnych dyscyplin i zachęca je do spojrzenia poza ograniczenia ich własnych specjalizacji.
To niekonwencjonalne podejście do projektowania wynika po części ze struktury własnościowej firmy Arup . Firma jest własnością powierniczą w imieniu swoich pracowników. Rezultatem jest niezależność ducha, która znajduje odzwierciedlenie w pracy firmy i jej oddanym dążeniu do technicznej doskonałości.  

Filmy

Tagi

Reggiani, ARUP, śledź, Oświetlenie wewnętrzne, Profile oświetlenia liniowego, profil oświetlenia liniowego, Metalowe profile oświetleniowe Linear, Profile oświetlenia liniowego do modułów LED; Liniowe profile oświetleniowe montowane na suficie

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Oświetlenie linkowe Reggiani Traceline Deep

Oświetlenie linkowe Reggiani Traceline Deep

Dzięki bardzo wąskiej szerokości 20 mm, nowy Traceline Recessed doskonale integruje się z każdym rodzajem architektury i przestrzeni. Niewidoczny, ale mocny, o wyjątkowym strumieniu świetlnym do 90 lm/W. Dostępny również w wersji Deep Recessed : cofnięta dioda LED sprawia, że ​​światło jest jeszcze bardziej dyskretne i zapewnia doskonały komfort wizualny . Cechy i zalety -Minimalna konstrukcja 20mm, przycinanie i bez przycinania -Pojedynczy moduł lub ciągła linia -Diffusive, Micro Prismatic, Dark Grid, Dark Performance, Lens 11°, Obiektyw 48° -Sześć długości: 125mm, 250mm, 500mm, 1000mm, 2000mm i 3000mm -Skuteczność do 90lm/W -Wersje: 10W/m, 20W/m, 28W/m -UGR -Dostępne temperatury barwowe LED: 2200K, 2700K, 3000K, 3500K, 4000K -Tunable White 2200K-6500K -Ciepłe ściemnianie 1800-2700K -Sterowanie Systemy: On/Off, Dimm1-10V, DALI, Bluetooth Traceline na nowo wymyślił oświetlenie liniowe, wykorzystując najnowszą technologię, aby zapewnić najbardziej elastyczny system, jaki kiedykolwiek stworzono. Traceline może być montowany głęboko wpuszczany, wpuszczany, natynkowy, zawieszany lub głęboko zawieszany z możliwością wstawienia reflektorów Yori. Wbudowane sterowanie bezprzewodowe oraz różnorodne opcje wykończeń i optyki. Koncepcja Traceline jest dostępny z 6 różnymi dyfuzorami: Opal, zarówno czarny, jak i biały, dla miękkiego i rozproszonego oświetlenia, Microprismatic, dla większego komfortu wizualnego: Dark Performance lub Dark GRIG z UGR Cechy Traceline jest dostępny w postaci pojedynczych modułów lub w konfiguracji linii ciągłej. Opcja ciągła została zaprojektowana, aby oferować twórczą elastyczność w tworzeniu graficznych wzorów świetlnych i podkreślaniu linii architektonicznych. Aplikacje Aby zapewnić jeszcze większą elastyczność projektowania, Traceline jest dostępny również w modułach Yori Spot, kompatybilnych z dowolną oprawą Yori Evo Ghostrack od 22 mm do 95 mm, a nawet Yori Pendant Ghostrack – aby zintegrować oświetlenie akcentujące wszędzie tam, gdzie jest to potrzebne. Uwaga: dla klientów i partnerów zamawiających z Niemiec produkty Traceline System są oferowane i dostarczane tylko pod nazwą produktu „Spoor. ”

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek