ARNE QUINZE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

ARNE QUINZE

Produkty projektanta: Arne Quinze

Arne Quinze urodził się w 1971 roku w Belgii, mieszka i pracuje w Sint-Martens-Latem w Belgii. W latach 80. zaczął pracować jako artysta graffiti, ale nigdy nie ukończył oficjalnej edukacji artystycznej. Quinze tworzy duże i małe rzeźby, rysunki, obrazy oraz instalacje wielkoformatowe. Mniejsze prace, szkice i rysunki stanowią podstawę i badania dla jego dużych instalacji. Powracające fundamenty w jego twórczości to wykorzystanie wielu gatunków drewna, w tym drewna ocalonego; Farby elektryczne w farbie fluorescencyjnej; oraz tematy związane z interakcjami społecznymi, komunikacją i planowaniem urbanistycznym. Od jakiegoś czasu zajmuje się badaniem dużych instalacji stalowych.
Tym, co napędza Quinze'a, jest jego wiara w możliwość urzeczywistnienia idealistycznego społeczeństwa, w którym wszystkie jednostki komunikują się i wchodzą w interakcje, starając się zbliżyć ludzi i nakłonić ich do żywego dialogu. W jego wizji miejskiej rozkwitają działania społeczne, a spójność społeczna jest normą. Jego instalacje mają wywoływać reakcje i ingerować w codzienne życie przechodniów skonfrontowanych z jego rzeźbami. Jego niekonwencjonalne instalacje publiczne podważyły ​​percepcję w centrach miast Belgii (Cityscape, The Sequence), Niemiec (The Traveller), Francji (Camille, Rock Strangers), Libanu (The Visitor), Chin (Red Beacon) i USA (Uchronia). ). , brama czasowa).
W każdej kulturze, z którą spotyka się Quinze, odkrywa procesy fizyczne, czerpiąc inspirację ze swojej kreatywności i kieruje się wszechogarniającym optymizmem. Każda nowa rasa twórcza odzwierciedla jego badania i badania nad interakcjami i ruchem miejskim, które wyrażają ciągłą ewolucję istot ludzkich i ich środowiska. Oprócz budowania rzeźb architektonicznych tworzy złożone dzieła sztuki i instalacje wideo, wpisując swoją wizję w społeczeństwo, jak ludzie postrzegają siebie i społeczeństwo. Prace takie jak Bidonvilles, Stilthouses, Chaos i My Home My House My Stilthouse M Safe Garden były pokazywane na kilku wystawach.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek