SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Fotel SDC Lab_Quinze & Milan Irregular Zobacz większe

Fotel SDC Lab_Quinze & Milan Irregular

KOD: 250sdsdclab_quinze&milanirregular

ID: 141986

Rok produkcji2009
Rodzaj meblaFotel
ProjektantArne Quinze
ProducentSDC Lab_Quinze & Milan

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
SDC Lab_Quinze & Milan Irregular

QM Fotel piankowy z podłokietnikami

Rodzaj: Fotel
Projektant: Arne Quinze
Rok produkcji: 2009

Opis

Wymiary:
72cm / 28,3"szerokość
78,5cm / 30,9"głębokość
77,5cm / 30,5"wysokość

Mały fotel (IR)REGULAR ma podstawowy esencjonalny wygląd, ale dynamiczny kształt. Żadnego nieregularnego REGULAR, kolejny mały fotel, kwadratowy i dopasowany. Oba są uniwersalne w zastosowaniu. Wybór należy do Ciebie!
(IR)REGULAR jest dostępne również w tapicerce ze skóry i tkaniny.
Niestandardowe kolory lub rozmiary są dostępne na życzenie.

Arne Quinze

Arne Quinze - zdjęcie projektantaArne Quinze urodził się w 1971 roku w Belgii, mieszka i pracuje w Sint-Martens-Latem w Belgii. W latach osiemdziesiątych rozpoczął pracę jako graficiarz, ale nigdy nie ukończył oficjalnej edukacji artystycznej. Quinze tworzy duże i małe rzeźby, rysunki, obrazy oraz wielkoformatowe instalacje. Mniejsze prace, szkice i rysunki stanowią podstawę i badania dla jego dużych instalacji. Powracające podstawy w jego twórczości to wykorzystanie wielu gatunków drewna, w tym drewna ocalonego; farby elektryczne w farbie fluorescencyjnej; oraz tematy nawiązujące do interakcji społecznych, komunikacji i urbanistyki. Od jakiegoś czasu prowadzi badania dotyczące dużych instalacji stalowych.
Tym, co kieruje Quinze, jest wiara w możliwość urzeczywistnienia idealistycznego społeczeństwa, w którym wszystkie jednostki komunikują się i wchodzą w interakcje, dążąc do zbliżenia ludzi i popchnięcia ich do ożywionego dialogu. W jego wizji miejskiej rozkwitają działania społeczne, a spójność społeczna jest normą. Jego instalacje mają na celu wywołanie reakcji i ingerencję w codzienne życie przechodniów skonfrontowanych z jego rzeźbami. Jego niekonwencjonalne instalacje publiczne podważyły ​​percepcję w centrach miast Belgii (Cityscape, The Sequence), Niemiec (The Traveller), Francji (Camille, Rock Strangers), Libanu (The Visitor), Chin (Red Beacon) i USA (Uchronia). , Timegate).
W każdej kulturze, z którą Quinze się spotyka, odkrywa procesy fizyczne, czerpiąc inspirację do swojej twórczości, i jest napędzany wszechogarniającym optymizmem. Każda nowa twórcza rasa odzwierciedla jego badania i badania nad interakcją oraz ruchem miejskim, wyrażającym ciągłą ewolucję istot ludzkich i ich otoczenia. Oprócz budowania rzeźb architektonicznych, tworzy złożone dzieła sztuki i instalacje wideo, wpisując swoją wizję w społeczeństwie, jak ludzie widzą siebie i społeczeństwo. Prace takie jak Bidonvilles, Stilthouses, Chaos i My Home My House My Stilthouse M Safe Garden były pokazywane na kilku wystawach.

Tagi

SDC LAB_Quinze & Milan, Arne Quinze, (Ir)regular, Sofy i fotele, Wyposażenie budynków użyteczności publicznej, Fotele, Fotele wypoczynkowe, Fotel, Fotele w stylu współczesnym, Fotele z materiałów syntetycznych, Fotele piankowe, Fotele piankowe QM z f

Napisz opinię

Fotel SDC Lab_Quinze & Milan Irregular

Fotel SDC Lab_Quinze & Milan Irregular

Wymiary: 72cm / 28,3"szerokość 78,5cm / 30,9"głębokość 77,5cm / 30,5"wysokość Mały fotel (IR)REGULAR ma podstawowy esencjonalny wygląd, ale dynamiczny kształt. Żadnego nieregularnego REGULAR, kolejny mały fotel, kwadratowy i dopasowany. Oba są uniwersalne w zastosowaniu. Wybór należy do Ciebie! (IR)REGULAR jest dostępne również w tapicerce ze skóry i tkaniny. Niestandardowe kolory lub rozmiar...

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek