SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa wisząca Dark Oblivion Zobacz większe

Lampa wisząca Dark Oblivion

KOD: 250sddarkoblivion

ID: 99037

Rodzaj lampyLampa wisząca
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantArne Quinze
ProducentDark
NagrodyGood Design
MateriałPlastik
MateriałPolietylen (PE)
Kraj pochodzeniaBelgia

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Dark Oblivion

Polietylenowa lampa wisząca

Projektant: Arne Quinze
Rodzaj: Lampa wisząca

Opis

Oblivon to polietylenowa lampa wisząca.
Projektant z silnym upodobaniem do fantastycznych światów; ten opis najlepiej pasuje do projektanta Arne Quinze. Jego Oblivion należy do kosmosu trolli, elfów, jednorożców i innych hybrydowych stworzeń. Ten organiczny projekt 3D ogromnie przemawia do każdego widza. Arne Quinze zaprojektował lampę ręcznie, w modelu z realistyczną skalą. Model został przekształcony w formę. Oblivion to epokowy projekt w historii projektowania oświetlenia. W rezultacie obecny jest proces ręczny, który poprzedzał proces przemysłowy. Oblivion pozycjonuje się jako zaskakująca nowość. Oblivion ma białe ciało, ale może zmienić kolor po prostu zmieniając filtr koloru. Możliwości wariacji są nieograniczone. The Oblivion może być używany w restauracjach, barach, hotelach, miejscach publicznych, ale będzie dobrze w domu też

ciepłe białe LED -. Stand alone
RGB - stand alone (DMX , dali na życzenie)

Arne Quinze

Arne Quinze - zdjęcie projektantaArne Quinze urodził się w 1971 roku w Belgii, mieszka i pracuje w Sint-Martens-Latem w Belgii. W latach osiemdziesiątych rozpoczął pracę jako graficiarz, ale nigdy nie ukończył oficjalnej edukacji artystycznej. Quinze tworzy duże i małe rzeźby, rysunki, obrazy oraz wielkoformatowe instalacje. Mniejsze prace, szkice i rysunki stanowią podstawę i badania dla jego dużych instalacji. Powracające podstawy w jego twórczości to wykorzystanie wielu gatunków drewna, w tym drewna ocalonego; farby elektryczne w farbie fluorescencyjnej; oraz tematy nawiązujące do interakcji społecznych, komunikacji i urbanistyki. Od jakiegoś czasu prowadzi badania dotyczące dużych instalacji stalowych.
Tym, co kieruje Quinze, jest wiara w możliwość urzeczywistnienia idealistycznego społeczeństwa, w którym wszystkie jednostki komunikują się i wchodzą w interakcje, dążąc do zbliżenia ludzi i popchnięcia ich do ożywionego dialogu. W jego wizji miejskiej rozkwitają działania społeczne, a spójność społeczna jest normą. Jego instalacje mają na celu wywołanie reakcji i ingerencję w codzienne życie przechodniów skonfrontowanych z jego rzeźbami. Jego niekonwencjonalne instalacje publiczne podważyły ​​percepcję w centrach miast Belgii (Cityscape, The Sequence), Niemiec (The Traveller), Francji (Camille, Rock Strangers), Libanu (The Visitor), Chin (Red Beacon) i USA (Uchronia). , Timegate).
W każdej kulturze, z którą Quinze się spotyka, odkrywa procesy fizyczne, czerpiąc inspirację do swojej twórczości, i jest napędzany wszechogarniającym optymizmem. Każda nowa twórcza rasa odzwierciedla jego badania i badania nad interakcją oraz ruchem miejskim, wyrażającym ciągłą ewolucję istot ludzkich i ich otoczenia. Oprócz budowania rzeźb architektonicznych, tworzy złożone dzieła sztuki i instalacje wideo, wpisując swoją wizję w społeczeństwie, jak ludzie widzą siebie i społeczeństwo. Prace takie jak Bidonvilles, Stilthouses, Chaos i My Home My House My Stilthouse M Safe Garden były pokazywane na kilku wystawach.

Odznaczenia

Good Design

Good Design

Tagi

Ciemny, Arne Quinze, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy wiszące, lampa wisząca, Współczesne lampy wiszące w stylu; Plastikowe lampy wiszące, Lampy wiszące z polietylenu (PE), Lampy wiszące LED; Lampy wiszące Direct Light, Fluorescencyjne lampy wiszące, Lampy wiszące RGB, Lampy wiszące ze ściemniaczem

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa wisząca Dark Oblivion

Lampa wisząca Dark Oblivion

Oblivon to lampa wisząca z polietylenu. Projektant z silnym upodobaniem do fantastycznych światów: ten opis najlepiej pasuje do projektanta Arne Quinze. Jego Oblivion należy do kosmosu trolli, elfów, jednorożców i innych hybrydowych stworzeń. Ten organiczny projekt 3D ogromnie przemawia do każdego widza. Arne Quinze zaprojektował lampę ręcznie, w modelu z realistyczną skalą. Model został przekształcony w formę.  Oblivion to epokowy projekt w historii projektowania oświetlenia. W rezultacie obecny jest ręczny proces, który poprzedzał proces przemysłowy.  Oblivion pozycjonuje się jako zaskakująca nowość.  Oblivion ma białe ciało, ale może zmienić kolor po prostu zmieniając filtr kolorów. Możliwości wariacji są nieograniczone.  Oblivion może być używany w restauracjach, barach, hotelach, miejscach publicznych, ale sprawdzi się również w domu. LED Ciepła biel - wolnostojąca RGB - wolnostojąca (dmx, dali na prośbę)

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek