A+A COOREN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów

A+A COOREN

Produkty projektanta: A+A COOREN

Absolwent Ecole Camondo w Paryżu w 1999 roku, francusko-japoński duet projektantów Aki i Arnaud Cooren założył w tym samym roku A+A Cooren Design Studio.
Multidyscyplinarny duet działa również w swojej specjalności w zakresie oświetlenia jako produktu, mebli oraz wystroju wnętrz.
Dzięki prostej japońskiej estetyce wzornictwa pracownia stara się wkomponować w przedmioty codziennego użytku i wnętrza subtelne nawiązanie do natury. A + A Cooren zwraca się do Sori Yanagi, niekwestionowanego mistrza japońskiego designu, którego ambicją zawsze było uchwycenie ducha świata przyrody w przedmiotach codziennego użytku zgodnie ze standardami branżowymi.
A + A Cooren projektuje zarówno obiekty rzemieślnicze, jak i przemysłowe, stosując komplementarną filozofię projektowania. Poprzez ciągłe badania nad prostotą produkcji i łatwością użytkowania dla użytkownika końcowego, A + A Cooren wierzy, że stworzenie dobrego produktu jest wynikiem pracy zespołowej pomiędzy producentami lub rzemieślnikami i projektantami, przy wysokim zapotrzebowaniu na jakość pracy.
Projektują dla kilku międzynarodowych firm oświetleniowych, takich jak Artemide, Metalarte, Tronconi, Vertigo Bird, Yamagiwa, a także dla japońskiej marki jubilerskiej Amamika.
Zaprojektowali również flagowy sklep dla Shiseido Europe w Paryżu oraz Haircare Research Center (3000m²) dla L'Oréal w St.Ouen w 2011 roku.
W dziedzinie scenografii zaprojektowali trasę wystawy prasowej dla Chanel Fine Jewellery, premiera prasowa dla Guerlain i Hermès Parfum, wystawa Berliner Design Reference Paris dla miasta Paryża oraz targi mody Who's Next w Paryżu.
Od 2010 roku współpracują z paryską galerią Ymer & Malta nad limitowaną edycją mebli i przedmiotów.
Uczestniczyli w zbiorowej wystawie Nou velle Vague w Centre culturel français de Milan podczas Milan Design Week 2011. Kontynuacja wystawy w drodze do Muzeum Designu Holon w Izraelu (lato 2011), Au Bon Marché (jesień 2011) i Ameryce Północnej w 2012.
Niektóre z ich prac są częścią francuskiej National Co collection ntemporary Art Funds oraz Contemporary Art Funds of City of Paris i są wystawiane w różnych miastach, takich jak Paryż, Tokio, Berlin , Mediolan, Frankfurt, Budapeszt, Rotterdam...
"Naszą największą przyjemnością jest budzenie pragnienia."

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek