SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa wisząca Vertigo Bird Hippo Zobacz większe

Lampa wisząca Vertigo Bird Hippo

KOD: 250sdvertigobirdhippo

ID: 97594

Rok produkcji2011
Rodzaj lampyLampa wisząca
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantA+A Cooren
ProducentVertigo Bird
MateriałSzkło
Kraj pochodzeniaSłowenia

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Vertigo Bird Hippo

Kompaktowa fluorescencyjna obrotowa szklana lampa wisząca

Projektant: A+A Cooren
Rodzaj: Lampa wisząca
Rok produkcji: 2011

Opis

ZAWIESZENIE HIPPO
Źródło światła: E27 1 X 23W CFL
Kod
V02019 5201 / biały
V02019 5202 / miedziany
Typologia: lampa wisząca
Emisja światła: rozproszony
Materiał: metal

Tak radosny jak głowa hipopotama i tak zabawny jak magnes Hipopotam nigdy nie znajduje się dokładnie w tej samej pozycji co wszystko w naturze. Hippo to seria lamp zamocowanych na magnetycznym wrzecionie.
Zaokrąglona szklana bryła z odblaskowym metalowym kielichem pozostaje stabilna dzięki przyciąganiu magnetyzmu.
Hippo jest wyjątkowy, przyjazny, poetycki i pełen osobowości z nieskończonymi możliwościami aranżacje w przestrzeni wewnętrznej. Łatwy do ustawienia i zmiany przez użytkownika, posiada rzeźbiarską i nowoczesną prezencję dzięki miękkiemu i przytulnemu rozproszonemu światłu. Dostępna w wersji sufitowej, zwieszanej, ściennej, stołowej i podłogowej, z ekonomiczną żarówką fluorescencyjną.

A+A Cooren

A+A Cooren - zdjęcie projektantaAbsolwent Ecole Camondo w Paryżu w 1999 roku, francusko-japoński duet projektantów Aki i Arnaud Cooren założyli w tym samym roku A+A Cooren Design Studio.
Multidyscyplinarny duet pracuje również w swojej specjalności w dziedzinie oświetlenia jako produkt, meble i wystrój wnętrz.
Dzięki prostej japońskiej estetyce wzornictwa, studio stara się zintegrować subtelne odniesienie do natury do przedmiotów codziennego użytku i wnętrz. A+A Cooren zwraca się do Sori Yanagi, niekwestionowanego mistrza japońskiego designu, którego ambicją zawsze było uchwycenie ducha świata przyrody w przedmiotach codziennego użytku zgodnie ze standardami branżowymi.
A+A Cooren projektuje zarówno wyroby rzemieślnicze, jak i obiekty przemysłowe, z komplementarną filozofią projektowania. Dzięki ciągłym badaniom nad prostotą produkcji i łatwością użytkowania dla końcowego użytkownika, A+A Cooren wierzy, że stworzenie dobrego produktu jest wynikiem pracy zespołowej pomiędzy producentami lub rzemieślnikami a projektantami, z wysokim zapotrzebowaniem na jakość pracy.
Projektują dla kilku międzynarodowych firm oświetleniowych, takich jak Artemide, Metalarte, Tronconi, Vertigo Bird, Yamagiwa, a także dla japońskiej marki jubilerskiej Amamika.
Zaprojektowali również flagowy sklep dla Shiseido Europe w Paryżu i Haircare Research Centrum (3000m²) dla L'Oréal w St.Ouen w 2011 roku.
W dziedzinie scenografii zaprojektowali itineryjną wystawę prasową dla Chanel Fine Jewellery, premierę prasy dla Guerlain i Hermès Parfum, wystawę Berliner Design Reference Paris dla City of Paris, a także targi mody Who's Next w Paryżu.
Od 2010 roku współpracują z paryską galerią Ymer&Malta przy limitowanej edycji mebli i przedmiotów.
Uczestniczyli w wystawie zbiorowej Nou velle Vague w Centre culturel français de Milan podczas Milan Design Week 2011. Ta wystawa jest kontynuowana w drodze do Design Museum Holon w Izraelu (lato 2011), Au Bon Marché (jesień 2011) i Ameryce Północnej w 2012.
Niektóre ich prace są częścią kolekcji French National Contemporary Art Funds, a także Contemporary Art Funds of City of Paris i są eksponowane w różnych miastach, takich jak Paryż, Tokio, Berlin, Mediolan, Frankfurt, Budapeszt, Rotterdam...
"Naszą największą przyjemnością jest rozbudzenie twojego pragnienia."

Tagi

Zawroty głowy ptak, A+A COOREN, hipopotam, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy wiszące, lampa wisząca, Współczesne lampy wiszące w stylu; Szklane lampy wiszące, Lampy wiszące obrotowe, Kompaktowe świetlówki wiszące

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa wisząca Vertigo Bird Hippo

Lampa wisząca Vertigo Bird Hippo

ZAWIESZENIE HIPPO Źródło światła: E27 1 X 23W CFL Kod V02019 5201 / biały V02019 5202 / miedź Typologia: lampa wisząca Emisja światła : rozproszony Materiał: metal Radosny jak głowa hipopotama i zabawny jak magnes, Hipopotam nigdy nie znajduje się dokładnie w takiej samej pozycji jak wszystko w naturze. Hippo to seria lamp zamocowanych na magnetycznym wrzecionie. Zaokrąglony szklany klosz z odblaskowym metalowym kielichem pozostaje stabilny dzięki przyciąganiu magnetyzmu. Hippo jest wyjątkowy, przyjazny, poetycki i pełen osobowości z nieskończonymi możliwościami aranżacje w przestrzeni wewnętrznej. Łatwy do ustawienia i zmiany przez użytkownika, posiada rzeźbiarską i nowoczesną prezencję dzięki miękkiemu i przytulnemu rozproszonemu światłu. Dostępna w wersji sufitowej, zwieszanej, ściennej, stołowej i podłogowej, z ekonomiczną żarówką fluorescencyjną.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek