SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa sufitowa Vertigo Bird Borderline Ceiling 616 Zobacz większe

Lampa sufitowa Vertigo Bird Borderline Ceiling 616

KOD: 250sdvertigobirdborderlineceiling616

ID: 104326

Rodzaj lampyLampa sufitowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantA+A Cooren
ProducentVertigo Bird
Kraj pochodzeniaSłowenia
CenaCena od 638.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Vertigo Bird Borderline

Lampa sufitowa

Projektant: A+A Cooren
Rodzaj: Lampa sufitowa

Opis

Sufit Borderline 616
Źródło światła: 2gx13, 1x60w t5-r + 1x 55w t5-r
Kod:
V01012 5103 / czarny
V01012 5203 / biały
( ccc333)
Źródło światła: 2gx13, 1x 60w t5-r
Kod:
V01012 5101 / czarny
V01012 5201 / biały
Typologia: lampa sufitowa/ścienna
Emisja światła: bezpośrednia / indirect
Materiał: akryl

Połączone dwie powłoki tworzą granicę między ciemnością a światłem, cieniem i dyfuzorem. Wiązane są trzema paskami na rzepy, dzięki czemu krawędzie skorupy są wolne od metalowych połączeń. Gdy lampa jest włączona, wewnętrzna biała powłoka rozprasza miękkie, komfortowe światło, natomiast pośrednie światło emitowane z góry sprawia wrażenie, że lampa unosi się pod sufitem. Kontrast czarnego ABS na zewnątrz i opalizującego białego akrylu wewnątrz jest uderzający nawet przy wyłączonym świetle.
Trzy elementy – klosz, dyfuzor i paski na rzepy – są wyraźnymi i widocznymi elementami w projekcie i sprawiają, że lampa jest łatwa w utrzymaniu . Do wymiany żarówki nie jest potrzebna instrukcja. Wersje standardowe obejmują albo świetlówkę 60W, albo podwójną świetlówkę 60 i 55W dla dodatkowego oświetlenia, co pozwala na wykorzystanie Borderline w różnych przestrzeniach.
Rodzina lamp Borderline obejmuje wersje podłogowe, wiszące i sufitowe. 

Materiał: akryl, ABS, rzep
Kolory: czarno-biały, biały/biały

A+A Cooren

A+A Cooren - zdjęcie projektantaAbsolwent Ecole Camondo w Paryżu w 1999 roku, francusko-japoński duet projektantów Aki i Arnaud Cooren założyli w tym samym roku A+A Cooren Design Studio.
Multidyscyplinarny duet pracuje również w swojej specjalności w dziedzinie oświetlenia jako produkt, meble i wystrój wnętrz.
Dzięki prostej japońskiej estetyce wzornictwa, studio stara się zintegrować subtelne odniesienie do natury do przedmiotów codziennego użytku i wnętrz. A+A Cooren zwraca się do Sori Yanagi, niekwestionowanego mistrza japońskiego designu, którego ambicją zawsze było uchwycenie ducha świata przyrody w przedmiotach codziennego użytku zgodnie ze standardami branżowymi.
A+A Cooren projektuje zarówno wyroby rzemieślnicze, jak i obiekty przemysłowe, z komplementarną filozofią projektowania. Dzięki ciągłym badaniom nad prostotą produkcji i łatwością użytkowania dla końcowego użytkownika, A+A Cooren wierzy, że stworzenie dobrego produktu jest wynikiem pracy zespołowej pomiędzy producentami lub rzemieślnikami a projektantami, z wysokim zapotrzebowaniem na jakość pracy.
Projektują dla kilku międzynarodowych firm oświetleniowych, takich jak Artemide, Metalarte, Tronconi, Vertigo Bird, Yamagiwa, a także dla japońskiej marki jubilerskiej Amamika.
Zaprojektowali również flagowy sklep dla Shiseido Europe w Paryżu i Haircare Research Centrum (3000m²) dla L'Oréal w St.Ouen w 2011 roku.
W dziedzinie scenografii zaprojektowali itineryjną wystawę prasową dla Chanel Fine Jewellery, premierę prasy dla Guerlain i Hermès Parfum, wystawę Berliner Design Reference Paris dla City of Paris, a także targi mody Who's Next w Paryżu.
Od 2010 roku współpracują z paryską galerią Ymer&Malta przy limitowanej edycji mebli i przedmiotów.
Uczestniczyli w wystawie zbiorowej Nou velle Vague w Centre culturel français de Milan podczas Milan Design Week 2011. Ta wystawa jest kontynuowana w drodze do Design Museum Holon w Izraelu (lato 2011), Au Bon Marché (jesień 2011) i Ameryce Północnej w 2012.
Niektóre ich prace są częścią kolekcji French National Contemporary Art Funds, a także Contemporary Art Funds of City of Paris i są eksponowane w różnych miastach, takich jak Paryż, Tokio, Berlin, Mediolan, Frankfurt, Budapeszt, Rotterdam...
"Naszą największą przyjemnością jest rozbudzenie twojego pragnienia."

Tagi

Zawroty głowy ptak, A+A COOREN, Granica, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy sufitowe, lampa sufitowa

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Szukasz innych plików / modeli tego produktu?

Napisz do nas, a pomożemy ci je znaleźć.

Napisz opinię

Lampa sufitowa Vertigo Bird Borderline Ceiling 616

Lampa sufitowa Vertigo Bird Borderline Ceiling 616

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek