Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Tkaninowy stolik kawowy / doniczka na rośliny Longhi HERBERT Zobacz większe

Tkaninowy stolik kawowy / doniczka na rośliny Longhi HERBERT

KOD: 250sdY699

ID: 210649

Rok produkcji2018
ProjektantGiuseppe Viganò
ProducentLonghi

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Longhi HERBERT

Tkaninowy stolik kawowy / doniczka na rośliny

Dane techniczne

Ø 40 x 52/74/80 cm
Ø 40 x 50,5/72,5/78,5 cm

Opis

HERBERT to stolik / cachepot ze strukturą z włókna szklanego tapicerowaną skórą lub tkaniną z katalogu i ozdobnymi metalowymi pierścieniami w wykończeniach:
- jasne jasne złoto,
- mat Champagne złoty,
- jasny chrom,
- jasny czarny chrom,
- matowy brąz satynowany,
- jasny róż złoto,
- matowe różowe złoto.
Lub w drewnie w wykończeniach:
- Heban błyszczący/matowy,
- Drewno czeczotowe z połyskiem orzecha włoskiego,
- Błyszczące drewno lakierowane w gamie kolorów.
Wykończenie blatu:
- 5 mm brąz lub przydymione lustro z fazą.
20mm marmur ze skosem 20mm:
- marmur Azul Macauba, marmur Sahara Noir (wykończenie poliestrowe), marmur biały Dover, marmur biały Panda, marmur Gwatemala Green, marmur Corteccia, marmur Port Saint Laurent, marmur Red Levanto , marmur Bardiglio Nuvolato, elegancki brązowy marmur, marmur łupkowy palisander, marmur Emperador Dark, marmur Silver Wave, marmur Agatha Black, marmur Frappuccino, marmur Calacatta Gold.
Możliwość wstawienia elementu pojemnika na rośliny lub kwiaty z okrągłym blatem z metalu, w wykończeniach z katalogu.

Skojarzenie słowa „luksus” z terminem „ekskluzywny” jest niemal automatyczne. Nowa kolekcja Illusion, oprócz wprowadzenia na rynek zupełnie nowego produktu o silnej osobowości i nieskończonych możliwościach dopasowania, skutecznie odpowiada na wymagające potrzeby klientów dotyczące luksusu i elegancji jako stylu życia. Dzięki szlachetnym tkaninom i skórom oraz ekskluzywnym dodatkom kolekcja jest niezwykle cenna.
Ciągłe badania nad kształtem i proporcjami gwarantują, że styl jest zarówno wyjątkowy, jak i ekskluzywny.

Tagi

Longhi, Giuseppe Viganò, Loveluxe 2018 – kolekcja Illusion, Stoliki i krzesła, Stoliki kawowe, Doniczki, Dekoracje roślinne, Stolik kawowy, Doniczka, Stoliki w stylu współczesnym, Stoliki z tkaniny, Stoliki z marmuru, Stoliki z kamienia naturalnego, Kawa okrągła stoły, stoliki wysokie, stoliki kawowe z donicą, donice w stylu współczesnym, rośliny doniczki z tkaniny, donice z marmuru, rośliny z kamienia naturalnego doniczki, donice okrągłe rośliny, donice wysokie rośliny

Napisz opinię

Tkaninowy stolik kawowy / doniczka na rośliny Longhi HERBERT

Tkaninowy stolik kawowy / doniczka na rośliny Longhi HERBERT

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Skargi 17, 48-250 Głogówek