UMYWALKA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Umywalka okrągła wolnostojąca Longhi JACQUELINE Zobacz większe

Umywalka okrągła wolnostojąca Longhi JACQUELINE

KOD: 250sdY400

ID: 210650

Rok produkcji2018
ProjektantGiuseppe Iasparra
ProducentLonghi

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Longhi JACQUELINE

Umywalka okrągła wolnostojąca

Dane techniczne

Średnica 45 x 89 cm

Opis

JACQUELINE to umywalka z podstawą ze szlifowanego metalu z laserowo wycinaną dekoracją „Sequence” i kalandrowaną, w wykończeniach:
- jasne różowe złoto,
- matowe różowe złoto,
- jasny jasny złoty,
- szampański matowy złoty,
- jasny chrom,
- jasny czarny chrom,
- matowy satynowy brąz.
Umywalka z litego marmuru w odmianach:
- marmur Calacatta Gold.
- marmur Silver Wave,
- marmur Corteccia.

Skojarzenie słowa „ luksus” z terminem „ekskluzywny” jest niemal automatyczne. Nowa kolekcja Illusion, oprócz wprowadzenia na rynek zupełnie nowego produktu o silnej osobowości i nieskończonych możliwościach dopasowania, skutecznie odpowiada na wymagające potrzeby klientów dotyczące luksusu i elegancji jako stylu życia. Dzięki szlachetnym tkaninom i skórom oraz ekskluzywnym dodatkom kolekcja jest niezwykle cenna.
Ciągłe badania nad kształtem i proporcjami gwarantują, że styl jest zarówno wyjątkowy, jak i ekskluzywny.

Tagi

Longhi, Giuseppe Iasparra, Loveluxe 2018 – Kolekcja Illusion, Umywalki, Umywalki i armatura łazienkowa, umywalka, Umywalki w stylu współczesnym, Umywalki metalowe, Umywalki z marmuru, Umywalki z kamienia naturalnego, Umywalki pojedyncze, Umywalki okrągłe, Umywalki wolnostojące

Napisz opinię

Umywalka okrągła wolnostojąca Longhi JACQUELINE

Umywalka okrągła wolnostojąca Longhi JACQUELINE

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek