OŚWIETLENIE OKIEN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów

OŚWIETLENIE OKIEN

Lampy zewnętrzne do okien

Reflektory zewnętrzne zostały specjalnie zaprojektowane, aby oświetlać fasady i uwydatniać określone punkty, podkreślając je dobrze ukierunkowanymi wiązkami światła. Dzięki ostatniej generacji reflektorów zewnętrznych, które oferują niezwykle finezyjny design, reflektory nie wyglądają na nieporęczne i przyczyniają się w dyskretny i wyjątkowo wszechstronny sposób do estetycznego wykonania mebli ogrodowych. Ten rodzaj produktu nadaje się do ciągłych eksperymentów stylistycznych i formalnych, mających na celu ułatwienie integracji różnych istniejących modeli w różnych kontekstach. Wiele zewnętrznych reflektorów punktowych ma wysoki stopień ochrony IP, co czyni je idealnymi do użytku na zewnątrz i odpornymi na warunki atmosferyczne.

Lampy do oświetlenia fasad

Reflektory zewnętrzne umożliwiają modernizację przestrzeni zewnętrznych, w szczególności w celu stworzenia akcentów świetlnych lub kolorowych scenografii na fasadach budynków. Opracowanie takich efektów świetlnych za pomocą zewnętrznych reflektorów RGB pozwala wzbogacić przestrzeń zewnętrzną i stale wybierać różne punkty, aby je uwydatnić dzięki regulowanym reflektorom zewnętrznym. Dostępna jest szeroka gama reflektorów zewnętrznych. Wybór zależy od charakterystyki pomieszczenia, jego wymiarów i różnych wymagań oświetleniowych. Wreszcie, ważne jest, aby dokładnie rozważyć projekt reflektora, aby pasował do stylu mebli ogrodowych.

Lampy do oświetlenia ramy okna

Reflektory zewnętrzne emitują światło akcentujące, które nadaje znaczenie niektórym częściom obszaru lub określonym obiektom. Na ogół składają się z wewnętrznego odbłyśnika, żarówki i szkła ochronnego. W zależności od modelu, reflektory mogą integrować lampę halogenową (zewnętrzny reflektor halogenowy) lub lampę LED, jak w przypadku reflektorów zewnętrznych LED. Dostępne w różnych typologiach, zewnętrzne reflektory punktowe mogą mieć kształt kwadratowy, zaokrąglony lub eliptyczny. Niektóre modele są wyposażone w czujnik ruchu, który aktywuje lampę, gdy osoba przechodzi; inne mają system RGB do wyświetlania scenografii i kolorowych kształtów. Wallwasher to specjalny rodzaj reflektora. Spryskiwacze z symetrycznym rozsyłem światła są zwykle używane do podświetlenia, natomiast spryskiwacze z asymetrycznym rozsyłem światła idealnie nadają się do równomiernego oświetlenia powierzchni.

Tagi

akcentujące oświetlenie okna, dyskretne oświetlenie do okna, lampa do oświetlenia fasad, lampa do oświetlenia ramy okna, lampa do okien efekt wow, lampa zewnętrzna do okna, lampa zewnętrzna wąskostrumieniowa do okien, linia świetlna do okien, mało inwazyjna lampa do okien, oświetlenie okna, windowsills, window-washer, outdoor projectors to accent facades

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek