LAMPY STOŁOWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


resetuj filtry

Aktywne filtry
  IP (stopień szczelności) zwińrozwiń
  Pomieszczenia zwińrozwiń
  Pliki do pobrania zwińrozwiń
  Sortuj wg:
  Pokazuje 1 - 24 z 324 elementów
  Pokazuje 1 - 24 z 324 elementów

  LAMPY STOŁOWE

  Lampy stołowe zewnętrzne

  Niezależnie od tego, czy do wnętrz, czy na zewnątrz, lampy stołowe są dodatkiem meblowym, który dzięki swoim skromnym rozmiarom doskonale komponuje się z dowolnymi meblami kosmicznymi w dyskretny i jednocześnie znaczący sposób. Spośród wszystkich lamp, jakie może pomieścić dom lub ogród, lampy stołowe są z pewnością najbardziej narażone na włączanie i wyłączanie, ponowne mieszanie, ściemnianie i przesuwanie. I właśnie wtedy, gdy mówimy o zmianie położenia, w grę wchodzą zewnętrzne lampy stołowe . Ze względu na oczywisty brak bliskiego źródła zasilania są one zazwyczaj bezprzewodowe, lekkie i łatwe w przenoszeniu. W ciągu sekundy światło można przenieść ze stołu na basen, przechodząc przez część wypoczynkową w ogrodzie, a wszystko to bez przeszkód ze strony kabli i wtyczek.

  Lampy zewnętrzne działające na akumulatorach bezprzewodowych

  Jednym z najczęstszych wymagań przy zakupie lampy ogrodowej jest całkowity brak przewodów i kabli. Z biegiem lat to, co wydawało się być podstawą lamp zewnętrznych, stało się powszechnym wyborem również dla lamp wewnętrznych. W rezultacie potrzeba czysto funkcjonalna stała się estetyczną odpowiedzią na najróżniejsze prośby. Pewność jest taka, że ​​zewnętrzne bezprzewodowe lampy stołowe mają tę właściwość, którą powinna posiadać każda designerska lampa ogrodowa. Powody tego są oczywiste i zdecydowanie wystarczające, aby uzasadnić ich zakup: łatwość zmiany położenia, ograniczony rozmiar, solidne materiały, trwałość, nie wspominając o ich przyjazności dla środowiska. To samo dotyczy zewnętrznych lamp stołowych USBże najczęściej nie mają kabli ze względu na to, że są wyposażone w wejście USB, które umożliwia doładowanie lampy i smartfonów. Świetne rozwiązanie na kolację z przyjaciółmi!

  Jak działają lampy stołowe zasilane energią słoneczną?

  Lampy zasilane energią słoneczną to najlepszy ekologiczny wybór, jaki można zrobić, jeśli chodzi o lampy ogrodowe. Planowanie instalacji elektrycznej na zewnątrz jest zawsze trudnym orzechem do zgryzienia, zwłaszcza jeśli odbywa się to po zakończeniu budowy, a nie na etapie budowy. Dlatego lampy zasilane energią słoneczną są optymalnym rozwiązaniem. Zniknęły przewody, zniknęły problemy. Ale jak dokładnie działa ładowanie przez panele słoneczne? Akumulator jest w pełni podłączony do paneli słonecznych, które przechowują jak najwięcej światła w godzinach świetlnych, aby uwolnić je w nocy. Ten sam panel umożliwia automatyczne włączanie i wyłączanie lampy stołowej zasilanej energią słoneczną, chociaż na rynku dostępne są modele wyposażone również w przycisk manualny do ręcznego przełączania. Panel ma tendencję do gromadzenia większej ilości światła niż potrzeba, aby w deszczowe dni ładowanie wystarczyło, aby lampa działała.

  Lampy stołowe czy latarnie? Estetyczny wybór między wzornictwem a tradycją

  W zależności od wyposażenia wybranego na zewnątrz, z pewnością istnieje odpowiednia lampa, która może w jakiś sposób rezonować ze stylem i oczekiwaniami. Od tradycyjnych lamp stołowych LED , po lampy RGB umożliwiające celową kontrolę światła, przechodzącego przez latarnie w stylu vintage . Możliwości są nieskończone, jest tylko do wyboru.
  Można by założyć, że latarnie są automatycznym wyborem pasującym do przestrzeni w stylu klasycznym, należąc do najbardziej przestarzałych opraw oświetleniowych. Co zaskakujące, tak nie jest. Równie łatwo znaleźć lampki o klasycznym klimacie , jak znaleźć nowoczesne latarnie. Po prostu spróbuj zrozumieć odwołanie, które chcesz dać przestrzeni i gotowe. Również materiały mogą pomóc w wyborze idealnej lampy. Aby stworzyć nowoczesną i zabawną atmosferę, polietylenowe lampy stołowe zewnętrzne są gwarantowanym sukcesem, ponieważ są bezpieczne i stylowe. Z kolei lampy metalowe mają zazwyczaj bardziej tradycyjne, linearne i napiętnowane kształty, co w żadnym wypadku nie czyni ich mniej atrakcyjnymi niż te pierwsze. Wręcz przeciwnie, jeśli chce się wynieść kawałek domu na zewnątrz, żaden materiał nie pozwala na to lepiej niż drewno. Ciepło niesione przez drewnianą lampę zewnętrzną jest nieosiągalne z żadnym innym materiałem. Tylko pamiętaj, aby drewno było impregnowane i odporne na działanie czynników atmosferycznych.

  Lampy na zamówienie

  lampy na zamówienie


  Payments

  Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

  Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

  Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek