ZESTAW MEBLI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Zestaw mebli łazienkowych Arbi Arredobagno Teso 02 Zobacz większe

Zestaw mebli łazienkowych Arbi Arredobagno Teso 02

KOD: 250sdarbiarredobagnoteso02

ID: 158647

ProducentArbi Arredobagno

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Arbi Arredobagno Teso 02

Zestaw mebli łazienkowych

Dane techniczne

szer. 120,6 × gł. 37,5/43 cm
umywalka wys. 1,2 × szer. 120,6 × gł. 37,5/ 43 cm
lustro szer. 120 × wys. 73,4 cm

Opis

Teso 02 to kompletne meble łazienkowe w wykończeniu z termostrukturyzowanej melaminy Masieri, w skład którego wchodzi podstawa z uchwytem na kable, biały matowy blat Tekno Deimos ze zintegrowaną częściowo wpuszczaną umywalką Blip, lustro Shape.

Wszechstronna, nowoczesna i liniowa kolekcja Teso to najnowszy dodatek Arbi. Płaski front, szeroka gama modnych wykończeń i szeroka gama modułowości to jej główne cechy; dyskretna szczelina boczna jest dodatkowym estetycznym detalem, który sprawia, że Teso jest wyjątkową kolekcją. Domyślny otwór push-pull został pomyślany, aby zachować absolutną smukłość linii; jednak na życzenie istnieje możliwość zastąpienia go uchwytem.

Tagi

Arbi Arredobagno, Teso, Zestawy mebli łazienkowych, Meble łazienkowe, zestawy mebli łazienkowych, Zestawy mebli łazienkowych z tworzyw sztucznych, Zestawy mebli łazienkowych Melamina

Napisz opinię

Zestaw mebli łazienkowych Arbi Arredobagno Teso 02

Zestaw mebli łazienkowych Arbi Arredobagno Teso 02

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek