ZEGARY

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Stalowy zegar ścienny Tolix TIME Zobacz większe

Stalowy zegar ścienny Tolix TIME

KOD: 250sdtolixtime

ID: 240432

Rok produkcji2018
ProjektantKillian Schindler
ProducentTolix

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Tolix TIME

Stalowy zegar ścienny

Dane techniczne

Ø 300 x gł. 45 mm

Opis

Nie trać ani minuty! Tolix ujawnia Tolix Time , kolorowy zegar. Minimalistyczny, a jednocześnie zabawny design, oświetla ścianę w sypialni, kuchni lub
łazience. Wykonany z metalowych elementów, które są połączone w okrągły kształt, zegar ścienny jest dostępny we wszystkich kolorach i może składać się z 2 lub 3 części.

Monochromatyczny, dwukolorowy lub trójkolorowy, z sekcją perforowaną lub całkowicie jednolity, Czas Tolixa oferuje nieskończoną liczbę kombinacji. Żadnych wymówek za spóźnienie. I każdy powód, by siedzieć i patrzeć, mija.

Tagi

Tolix, Zegary, Dekoracje domowe, Zegary, Zegary w stylu współczesnym, Zegary metalowe, Zegary stalowe, Zegary naścienne

Napisz opinię

Stalowy zegar ścienny Tolix TIME

Stalowy zegar ścienny Tolix TIME

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek