WYPOSAŻENIE SALONU KOSMETYCZNEGO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Wózek do salonu piękności Starpool Battista Zobacz większe

Wózek do salonu piękności Starpool Battista

KOD: 250sdstarpoolbattista

ID: 237936

ProducentStarpool

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Starpool Battista

Wózek do salonu piękności

Opis

BATTISTA: Wielozadaniowy wózek na kółkach z komorami na ciepło i zimno, styl Kneippa.

Nuvola Experience otwiera zupełnie nowy wymiar estetyki: piękno i wellness, zabiegi estetyczne i zmysłowa przyjemność wreszcie razem, w jednym wysublimowanym, holistycznym doświadczeniu.

Tagi

STARPOOL, Nuvola Experience, Wyposażenie sklepów, Wyposażenie gabinetów kosmetycznych, Wózki do gabinetów kosmetycznych, Wózki do gabinetów kosmetycznych

Napisz opinię

Wózek do salonu piękności Starpool Battista

Wózek do salonu piękności Starpool Battista

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek