WYPOSAŻENIE HOTELU

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Stalowy stojak na płaszcze Segis Ellipse Zobacz większe

Stalowy stojak na płaszcze Segis Ellipse

KOD: 250sdsegisellipse

ID: 235919

Rok produkcji2001
ProjektantBartoli Design
ProducentSegis

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Segis Ellipse

Stalowy stojak na płaszcze

Opis

Wieszak na wieszaki na kółkach z 24 haczykami lub z 1 półką i haczykami lub z 2 półkami na kółkach
Rama: stal malowana proszkowo
Element końcowy i 24 haczyki (zaaplikowane po obu stronach drążka) z tworzywa termoplastycznego (dla art. ESOOSER2/ESOOSRC)
Pręt: rura aluminiowa.
Półki: stalowy bagażnik perforowany malowany proszkowo i półka na kapelusze (do art. ESOOSRC
ESOOSRG).
Wersja w białym wykończeniu może mieć haczyki w kolorze kości słoniowej, antracytowej lub aluminiowej zgodnie z życzeniem klienta.

Tagi

Segis, Bartoli Design, Ellipse, Wieszaki na ubrania, Meble hotelowe, Akcesoria do wyposażenia hoteli, Wieszaki biurowe, Wieszaki na ubrania, Organizacja przechowywania i przestrzeni, Akcesoria biurowe, wieszak na ubrania, Akcesoria do wyposażenia hotelu, Wieszak biurowy, Wieszak na ubrania, Wieszaki na ubrania w stylu współczesnym , Wieszaki metalowe, Wieszaki stalowe, Wieszaki na ubrania, Wieszaki biurowe, Akcesoria wyposażenia hoteli w stylu współczesnym, Akcesoria wyposażenia hoteli w hotelach Metal, Akcesoria wyposażenia hoteli w hotelach Stal, Wieszaki biurowe w stylu współczesnym, Wieszaki biurowe w stylu współczesnym, Wieszaki biurowe w stylu współczesnym, Styl współczesny Wieszaki na ubrania, metalowe wieszaki na ubrania, stalowe wieszaki na ubrania

Napisz opinię

Stalowy stojak na płaszcze Segis Ellipse

Stalowy stojak na płaszcze Segis Ellipse

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek