WYPOSAŻENIE HOTELU

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Naścienny metalowy wieszak na płaszcze Memedesign GRAFFETTA Zobacz większe

Naścienny metalowy wieszak na płaszcze Memedesign GRAFFETTA

KOD: 250sdmemedesigngraffetta

ID: 212849

Rok produkcji2013
ProjektantEnrico Cesana
ProducentMemedesign
CenaCena od 67.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Memedesign GRAFFETTA

Naścienny metalowy wieszak na płaszcze

Dane techniczne

cm 7 x 4 x wys. 20

Opis

Metalowy wieszak ścienny GRAFFETTA
Mały, ale sznurkowy haczyk z miękkimi i ładnymi liniami, który może służyć jako wieszaki na naszyjniki, torby i wszystko, czego potrzebujesz, na wyciągnięcie ręki. Sprzedawane w pudełkach po 2szt.

Dostępne we wszystkich 15 kolorach z naszej oferty
100% Made in Italy

Sposób czyszczenia powłoki proszkowej produkty wykończeniowe: w zależności od przypadku tylko czyścić wody, z niewielkimi dodatkami neutralnych środków piorących (pH7), należy stosować za pomocą miękkich, nieściernych ściereczek, szmat lub bawełny przemysłowej.

Tagi

MEMEDESIGN, Enrico Cesana, Wieszaki, Meble hotelowe, Akcesoria do wyposażenia hoteli, Wieszaki biurowe, Wieszaki na ubrania, Organizacja przestrzeni i przechowywania, Akcesoria biurowe, Wieszak, Akcesoria do wyposażenia hotelu, Wieszak biurowy, Wieszak na ubrania, Wieszaki w stylu współczesnym, Design Wieszaki, Wieszaki metalowe, Wieszaki naścienne, Wieszaki biurowe, Akcesoria wyposażenia hoteli w stylu współczesnym, Akcesoria wyposażenia wnętrz hoteli Design, Akcesoria wyposażenia hoteli w hotelach Metal, Wieszaki w stylu współczesnym Wieszaki biurowe, Wieszaki do biur Design, Wieszaki do biur projektowych, Wieszaki metalowe Biurowe, Współczesne Style wieszaki na ubrania, wieszaki na ubrania projektowe, wieszaki na ubrania metalowe, na umowę

Napisz opinię

Naścienny metalowy wieszak na płaszcze Memedesign GRAFFETTA

Naścienny metalowy wieszak na płaszcze Memedesign GRAFFETTA

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek