WIESZAKI BIUROWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Stojak na płaszcze z jesionu De Padova ROKUMARU Zobacz większe

Stojak na płaszcze z jesionu De Padova ROKUMARU

KOD: 250sddepadovarokumaru

ID: 174456

Rok produkcji2008
ProjektantNendo
ProducentDe Padova

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
De Padova ROKUMARU

Stojak na płaszcze z jesionu

Opis

Sześć gałęzi jak promienie wyimaginowanego obwodu: tak japoński projektant Nendo interpretuje naturę, używając orientalnej symboliki i łącząc japońskie słowa roku (sześć) i maru (koło). Wieszak Rokumaru to poetycka wizja drzewa, w którym skośne „gałęzie” czekają na kurtki i płaszcze.

Materiały:
RAMA: lite drewno jesionowe barwione na anilinie z wkładką stalową, bielone lub barwione wengé, wykończone przezroczystą powłoką na bazie wody lub rozpuszczalnika . Stopki termoplastyczne.

Tagi

DE PADOVA, Nendo, Wieszaki na ubrania, Wieszaki biurowe, Przechowywanie i organizacja przestrzeni, Akcesoria biurowe, wieszak, wieszak biurowy, Wieszaki Design, Wieszaki z drewna, Wieszaki z litego drewna, Jesion wieszaki, Wieszaki na ubrania, Wieszaki biurowe , Stojaki na ubrania Design Office, Stojaki na ubrania Wood Office, Stojaki na ubrania z litego drewna, Stojaki na ubrania Ash Office

Napisz opinię

Stojak na płaszcze z jesionu De Padova ROKUMARU

Stojak na płaszcze z jesionu De Padova ROKUMARU

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek