WIESZAK NA UBRANIA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Metalowy hak ścienny Kyohei & Miranda FULLSTOP Zobacz większe

Metalowy hak ścienny Kyohei & Miranda FULLSTOP

KOD: 250sdkyohei&mirandafullstop

ID: 206261

ProjektantKYOHEI & MIRANDA Studio
ProducentKyohei & Miranda

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Kyohei & Miranda FULLSTOP

Metalowy hak ścienny

Dane techniczne

-Gotowe-
Ø 28mm
D 40mm

Opis

Badając biżuterię i projektowanie mody, projektujemy biżuterię żelazną do domu. Dom nosi biżuterię. FULLSTOP to haczyk do wieszania, który dodaje luksusowego akcentu do pokoju. Rozbieranie i umieszczanie ubrań na haczyku daje poczucie kompletności, jak kropka na zdaniu.

Muszla / masa perłowa
Mosiądz, miedź lub czarne żelazo / polerowane, matowe lub postarzane

-Na zamówienie-
Zapytaj o inne kolory i materiały.
ex) kamienie szlachetne, klejnoty

Tagi

KYOHEI & MIRANDA, KYOHEI & MIRANDA Studio, Wieszaki, Przechowywanie i organizacja przestrzeni, Wieszak, Wieszak w stylu współczesnym, Wieszaki metalowe, Wieszaki naścienne

Napisz opinię

Metalowy hak ścienny Kyohei & Miranda FULLSTOP

Metalowy hak ścienny Kyohei & Miranda FULLSTOP

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek