WIESZAK NA UBRANIA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Drewniany hak ścienny EMKO TORCH Zobacz większe

Drewniany hak ścienny EMKO TORCH

KOD: 250sdemkotorch

ID: 179894

Rok produkcji2019
ProducentEMKO
CenaCena od 33.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
EMKO TORCH

Drewniany hak ścienny

Dane techniczne

S35 x G55 x W120 mm

Opis

Podobnie jak średniowieczna pochodnia, POCHODNIA metalowy uchwyt jest przymocowany do ściany, a drewniany kołek łatwo się w niego wbije. Jest to przedmiot o prostym, ale sprytnym projekcie. Na drewnianej szpilce można zawiesić ubrania, kurtki lub szaliki, a za nim na specjalnie ukształtowanym wsporniku umieścić wieszak na ubrania. LATARKA wykonana jest z drewna jesionowego i metalu malowanego proszkowo, sprzedawana w parach i dostępna w czterech różnych kolorach.

POCHODNIA haczyk z pewnością przyciągnie wzrok na ścianie Twojego przytulnego zamku.

Tagi

EMKO, Wieszaki na ubrania, Przechowywanie i organizacja przestrzeni, Wieszak na ubrania, Wieszaki w stylu współczesnym, Wieszaki z drewna, Wieszaki metalowe, Wieszaki ścienne

Napisz opinię

Drewniany hak ścienny EMKO TORCH

Drewniany hak ścienny EMKO TORCH

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek