WIESZAK NA UBRANIA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Stojak na kosmetyki Decor Walther Straight GS Zobacz większe

Stojak na kosmetyki Decor Walther Straight GS

KOD: 250sddecorwaltherstraightgs

ID: 174690

ProducentDecor Walther

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Decor Walther Straight GS

Stojak na kosmetyki

Opis

STRAIGHT GS autorstwa Decor Walther to garderoba. Wymiary: 170,5 x 21 x 32 cm.

Prosty, ale bardzo funkcjonalny design. Stojaki na ręczniki, zestawy szczotek do toalet i pasujący drążek do wieszania szlafroków.

Tagi

DECOR WALTHER, prosty, wieszaki, przechowywanie i organizacja przestrzeni, wieszak, wieszaki w stylu współczesnym, wieszaki metalowe, wieszaki niklowe, wieszaki chromowane, wieszaki na ubrania

Napisz opinię

Stojak na kosmetyki Decor Walther Straight GS

Stojak na kosmetyki Decor Walther Straight GS

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek