WIESZAK NA RĘCZNIKI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Stojący chromowany wieszak na ręczniki Decor Walther Straight 3 Zobacz większe

Stojący chromowany wieszak na ręczniki Decor Walther Straight 3

KOD: 250sddecorwaltherstraight3

ID: 174686

ProducentDecor Walther

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Decor Walther Straight 3

Stojący chromowany wieszak na ręczniki

Opis

STRAIGHT 3 by Decor Walther to wieszak na ręczniki z 3 ramionami. Wymiary: 80,5 x 15 x 38 cm.

Prosty, ale bardzo funkcjonalny design. Stojaki na ręczniki, zestawy szczotek do toalet i pasujący drążek do wieszania szlafroków.

Tagi

DECOR WALTHER, Proste, Akcesoria łazienkowe, Wieszaki na ręczniki, Wieszak na ręczniki, Wieszaki na ręczniki metalowe, Wieszaki na ręczniki niklowe, Wieszaki na ręczniki chromowane, Stojaki na ręczniki stojące

Napisz opinię

Stojący chromowany wieszak na ręczniki Decor Walther Straight 3

Stojący chromowany wieszak na ręczniki Decor Walther Straight 3

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek