WIESZAK NA UBRANIA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Metalowy stojak na płaszcze w stylu współczesnym Asplund Tati Zobacz większe

Metalowy stojak na płaszcze w stylu współczesnym Asplund Tati

KOD: 250sdasplundtati

ID: 161043

Rok produkcji2011
ProjektantBroberg & Ridderstråle
ProducentAsplund

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Asplund Tati

Metalowy stojak na płaszcze w stylu współczesnym

Dane techniczne

Sz: 100 cm x G: 41,6 cm x W: 155 cm
Sz: 130 cm x G: 41,6 cm x W: 155 cm

Opis

Seria TATI, innowacyjna i wszechstronna kolekcja zaprojektowana przez Matsa Broberga i Johana Ridderstråle, stała się jednym z największych sukcesów ASPLUND w 2011 roku, zdobywając upragnioną nagrodę Wallpaper* Design Awards 2012.

Tagi

ASPLUND, Broberg & Ridderstråle, Tati, Wieszaki na ubrania, Przechowywanie i organizacja przestrzeni, wieszak, Wieszak w stylu współczesnym, Wieszaki metalowe, Wieszaki na ubrania

Napisz opinię

Metalowy stojak na płaszcze w stylu współczesnym Asplund Tati

Metalowy stojak na płaszcze w stylu współczesnym Asplund Tati

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek