WIESZAK NA RĘCZNIKI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Stalowy wieszak na ręczniki Form & Refine Arc Zobacz większe

Stalowy wieszak na ręczniki Form & Refine Arc

KOD: 250sd3325

ID: 186173

Rok produkcji2020
ProjektantHerman Studio
ProducentForm & Refine
CenaCena od 135.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Form & Refine Arc

Stalowy wieszak na ręczniki

Dane techniczne

L62 D7 W4,5 cm
1,1 kg

Opis

Wieszak na ręczniki Arc charakteryzuje się pojedynczą solidną taśmą ze stali matowej z zaokrąglonymi krawędziami, na której spoczywa kołek, również ze stali, z radełkowanymi detalami. Ten wieszak na ręczniki musi być przymocowany do ściany.

Tagi

Form & Refine, Herman Studio, Arc, Akcesoria łazienkowe, Wieszaki na ręczniki, Wieszaki na ręczniki, Wieszaki na ręczniki metalowe, Wieszaki na ręczniki stalowe, Wieszaki na ręczniki

Napisz opinię

Stalowy wieszak na ręczniki Form & Refine Arc

Stalowy wieszak na ręczniki Form & Refine Arc

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek