WIESZAK NA RĘCZNIKI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Stalowy wieszak na ręczniki Fantini Rubinetti VENEZIA Zobacz większe

Stalowy wieszak na ręczniki Fantini Rubinetti VENEZIA

KOD: 250sdfantinirubinettivenezia

ID: 183191

ProjektantAntonio Rodriguez
ProjektantMatteo Thun
ProducentFantini Rubinetti

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Fantini Rubinetti VENEZIA

Stalowy wieszak na ręczniki

Dane techniczne

30 cm, 45 cm, 60 cm

Opis

Szkło na szkle. Folie na kolory. Wysoki poziom kunsztu dmuchanego szkła Murano, wyrażony dokładnym rygorem geometrycznym: to jest seria Venezia.
Asortyment baterii inspirowany jest kanonami elegancji i jakości projektu, co wyraża się w dbałości o szczegóły. Wysoka jakość wykonania ręcznie dmuchanego szkła Murano w połączeniu z precyzyjną i rygorystyczną geometrią: to nowa linia baterii Venezia. Rdzenie z kolorowego szkła zamknięte w bryłach przezroczystego, fazowanego szkła, przypominające skamieniałości nowego tysiąclecia zanurzone w kryształach, które chronią je przed niszczącym działaniem czasu. Metal nadaje nowy styl z wykończeniami lśniącymi i opadającymi w dokładny geometryczny znak i stał się cennym detalem kolekcji i marki Fantini. Rezultatem jest obiekt o żywych krawędziach i konturach, które są jednocześnie gładkie i płynne. Obiekt, który reprezentuje formy absolutne i ironiczne, odzwierciedlone odpowiednio w przekroju kwadratowym i eksagonalnym, które oddają hołd płynnej mechanice lub przypominają o innych ekskluzywnych i cennych przedmiotach codziennego użytku. W ten sposób linia Venezia jest pierwszą ikoną kranów rozumianego luksusu jako dyskretnej elegancji i aluzji.

Tagi

Fantini Rubinetti, Matteo Thun, Antonio Rodriguez, Venezia, Akcesoria łazienkowe, Wieszaki na ręczniki, Wieszak na ręczniki, Wieszaki na ręczniki metalowe, Wieszaki na ręczniki stalowe, Wieszaki na ręczniki

Napisz opinię

Stalowy wieszak na ręczniki Fantini Rubinetti VENEZIA

Stalowy wieszak na ręczniki Fantini Rubinetti VENEZIA

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek