WIESZAK NA RĘCZNIKI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Mosiężny pierścień na ręcznik Aquadomo Vienna Zobacz większe

Mosiężny pierścień na ręcznik Aquadomo Vienna

KOD: 250sd220.504

ID: 158414

Rok produkcji1996
ProjektantHelmut Hochwarter
ProducentAquadomo

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Aquadomo Vienna

Mosiężny pierścień na ręcznik

Dane techniczne

ø 200 mm, szer. 200 mm (7"7/8), wys. 220 mm (8"5/8), gł. 66 mm (2"5/8)

Opis

Vienna to Okrągła wygięta rura, wspornik w kształcie kuli osadzony na rozecie WIEDEŃ.

Wykończenia: polerowany chrom, polerowany nikiel, polerowany mosiądz i inne.
Dzięki adapterowi easybond KA-1 element ten można mocować bez wiercenia do wysokiej jakości powierzchni, takich jak płytki, kamień naturalny, szkło lub stal.

Tagi

Aquadomo, Wiedeń, Akcesoria łazienkowe, Wieszaki na ręczniki, wieszak na ręczniki, Wieszaki na ręczniki metalowe, Wieszaki na ręczniki mosiężne, Pierścienie na ręczniki, Wieszaki na ręczniki samoprzylepne, Wieszak na ręczniki, klasyczny, wieszak na ręczniki

Napisz opinię

Mosiężny pierścień na ręcznik Aquadomo Vienna

Mosiężny pierścień na ręcznik Aquadomo Vienna

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek