WIESZAK NA RĘCZNIKI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Stalowy wieszak na ręczniki Antrax 316 Zobacz większe

Stalowy wieszak na ręczniki Antrax 316

KOD: 250sdantrax316

ID: 158263

Rok produkcji2009
ProjektantAndrea Crosetta
ProducentAntrax

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Antrax 316

Stalowy wieszak na ręczniki

Opis

Ta seria o prostych, eleganckich liniach wzięła swoją nazwę od materiału, z którego jest wykonana - stali Aisi 316. Został zaprojektowany przez Andreę Crosettę, która została niedawno wybrana przez „ADI Golden Compass Award” dla Tubone, w celu koordynowania akcesoriów ściennych i akcesoriów zainstalowanych na grzejniku. 316 można normalnie przymocować do ściany za pomocą dostarczonych kołków, a także przymocować do grzejników rurowych Antrax IT Av13, Av25 i TRIM.

Ta seria o prostych, eleganckich liniach wzięła swoją nazwę od materiału, z którego jest wykonana - stali Aisi 316. Został zaprojektowany przez Andreę Crosettę, która została niedawno wybrana przez „ADI Golden Compass Award” dla Tubone, w celu koordynowania akcesoriów ściennych i akcesoriów zainstalowanych na grzejniku. 316 można normalnie przymocować do ściany za pomocą dostarczonych kołków, a także przymocować do rurowych grzejników Antrax IT Av13, Av25 i TRIM.

Tagi

ANTRAX, Andrea Crosetta, Akcesoria, Akcesoria łazienkowe, Wieszaki na ręczniki, Wieszak na ręczniki, Wieszaki na ręczniki metalowe, Wieszaki na ręczniki stalowe, Wieszaki na ręczniki

Napisz opinię

Stalowy wieszak na ręczniki Antrax 316

Stalowy wieszak na ręczniki Antrax 316

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek