WANNA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Wanna z prysznicem Technova VASCADOCCIA Zobacz większe

Wanna z prysznicem Technova VASCADOCCIA

KOD: 250sdtechnovavascadoccia

ID: 239637

ProducentTechnova

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Technova VASCADOCCIA

Wanna z prysznicem

Opis

" Umywalka Cztery Gwiazdki " i wanna " Vascadoccia ", nowoczesny i funkcjonalny design, ergonomiczne kształty, duże powierzchnie nośne, a do wanny duża część antypoślizgowa prysznic.Całość wykonana w Pietraluce®, materiale przyjemnym w dotyku, łatwym w utrzymaniu czystości i wysoce odpornym na uderzenia.To najnowsza propozycja firmy Technova na tworzenie łazienek dla niepełnosprawnych, łącząca funkcjonalność z pięknem i wygodą.

Tagi

Technova, Wanny, Prysznice i wanny, Wanna, Wanny z materiałów kompozytowych, Wanny Pietraluce®, Wanny do zabudowy, Wanny z prysznicem, Wanny wolnostojące, Wanny prostokątne, disabili, bagno disabili

Napisz opinię

Wanna z prysznicem Technova VASCADOCCIA

Wanna z prysznicem Technova VASCADOCCIA

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek