WANNA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Prostokątna wanna z Corianu® Nic POOL MAXI Zobacz większe

Prostokątna wanna z Corianu® Nic POOL MAXI

KOD: 250sdnicpoolmaxi

ID: 218374

ProducentNic

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Nic POOL MAXI

Prostokątna wanna z Corianu®

Opis

Koncepcja wanny zostaje tutaj przeniesiona na wyższy poziom, z geometryczną prostotą zewnętrznej powierzchni wanny, która równoważy ergonomiczny kształt detali.
Wnętrze charakteryzuje skośny krój oraz półka ze zintegrowanymi okuciami.

Tagi

Nic, Wanny, Prysznice i wanny, Wanna, Wanny w stylu współczesnym, Wanny Corian®, Wanny z materiałów kompozytowych, Wanny z kamienia akrylowego, Wanny wolnostojące, Wanny prostokątne

Napisz opinię

Prostokątna wanna z Corianu® Nic POOL MAXI

Prostokątna wanna z Corianu® Nic POOL MAXI

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek