WANNA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Wanna prostokątna wolnostojąca Cristalplant® Falper VASCAMISURA Zobacz większe

Wanna prostokątna wolnostojąca Cristalplant® Falper VASCAMISURA

KOD: 250sdfalpervascamisura

ID: 182429

Rok produkcji2011
ProjektantMichael Schmidt
ProducentFalper

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Falper VASCAMISURA

Wanna prostokątna wolnostojąca Cristalplant®

Dane techniczne

Szerokość cm 185 - 210
Wysokość cm 50,5
Głębokość cm 85 - 110

Opis

Wanna wolnostojąca w Cristalplant. Stworzona przez Michaela Schmidta jako rzeźba do łazienki i zrealizowana przy użyciu najbardziej wydajnego materiału na świecie, używanego do produkcji umywalek i wanien. Ma przyjemny w dotyku i wyjątkowo miękki i równomierny efekt odbijania światła.

Tagi

FALPER, Michael Schmidt, Wanny, Prysznice i wanny, Wanny, Wanny w stylu współczesnym, Wanny z materiałów kompozytowych, Wanny Cristalplant®, Wanny z kamienia akrylowego, Wanny wolnostojące, Wanny prostokątne

Napisz opinię

Wanna prostokątna wolnostojąca Cristalplant® Falper VASCAMISURA

Wanna prostokątna wolnostojąca Cristalplant® Falper VASCAMISURA

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek