UMYWALKA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Umywalka ceramiczna kwadratowa nablatowa Scarabeo Ceramiche Teorema 40 Zobacz większe

Umywalka ceramiczna kwadratowa nablatowa Scarabeo Ceramiche Teorema 40

KOD: 250sd8031-40

ID: 235255

ProjektantGiovanni Calisti
ProducentScarabeo Ceramiche

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Scarabeo Ceramiche Teorema 40

Umywalka ceramiczna kwadratowa nablatowa

Opis

Sztuka. 8031-40 - 39 x 39 cm

Umywalka stawiana na blat

Linia Teorema, która jest już częścią gamy produktów Scarabeo w seria Thin Line przechodzi w tym roku transformację: do umywalek o rygorystycznym, liniowym designie dołączają kwadratowe armatury, które uzupełniają serię, w pełni promując ją do roli kolekcji samej w sobie. Ponadto Teorema dodatkowo poszerza i tak już bogatą ofertę umywalek o nowy wymiar elementu (80x39 - 41x35 - 60x35 - 80x35) i dużą uniwersalność.

Tagi

Scarabeo Ceramiche, Giovanni Calisti, Teorema, Umywalki, Umywalki i armatura łazienkowa, umywalka, Umywalki w stylu współczesnym, Umywalki ceramiczne, Materiały ceramiczne Umywalki, Umywalki nablatowe, Umywalki pojedyncze, Umywalki kwadratowe

Napisz opinię

Umywalka ceramiczna kwadratowa nablatowa Scarabeo Ceramiche Teorema 40

Umywalka ceramiczna kwadratowa nablatowa Scarabeo Ceramiche Teorema 40

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek